Розпорядження Тарутинського селищного голови № 91-ОД від 28.06.2022 року “Про скликання чергової 24-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


91-ОД-28.06.2022-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-24-СЕСІЇ-НА-07-07-2022.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової  24-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1. Скликати чергову двадцять четверту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 28.06.2022 року, пленарне засідання якої провести 07.07.2022 року о 10.00 годині у залі засідань Тарутинської селищної ради.

2.Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової двадцять четвертої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової двадцять третьої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

 

№ 91 - ОД

28.06.2022


Додаток до розпорядження селищного голови

від 28.06.2022 № 91 - ОД

 

                                             

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання чергової  24-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                               07 липня 2022 року, початок о 10.00

 

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової двадцять четвертої  сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

Секретар Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової двадцять четвертої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про виконання територіальної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Тарутинської селищної ради на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Тарутинської селищної ради на 2022 рік.

 

Доповідач: СТЄРХОВ

Станіслав Миколайович

           начальник 35-ї державної пожежно-рятувальної частини 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області.

 

 

 1. Про виконання програми забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної ради на 2021 рік.

 

 1. Про внесення змін до програми забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної ради в Одеської області на 2022 рік

 

Доповідач: БОДЮЛ

Олександр Михайлович

           начальник відділення поліції №2 Болградського району відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

 

 1. Про виконання програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби на українсько-молдавському державному кордоні на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Тарутине» Білгород-Дністровського прикордонного загону на 2021 рік.
 2. Про затвердження програми Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби 25 прикордонного загону на українсько-молдавському державному кордоні на 2022 рік

 

Доповідач: ПУКАС

Роман Любомирович

підполковник, начальник відділу прикордонної служби «Тарутине» I категорії (Тип Б) 

 

7.Про  виконання програми  розвитку культури  Тарутинської селищної ради за 2021 рік.

 1. Про закриття бібліотек-філій с. Лужанка та с. Малоярославець Другий.

 

Доповідач: ШИШКОВА

Ніна Іллівна

           Начальник відділу культури Тарутинської селищної ради

 

 

 1. Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 19.03.2021р. №26-VIII «Про умови оплати праці Тарутинського селищного голови»
 2. Про звернення депутатів Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області до Одеської обласної ради для надання дозволу на відкриття групи професійного навчання в ДНЗ (Тарутинський професійно-аграрний ліцей).

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник селищного голови
 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади.

 

Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

                 начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік».

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Тарутинської селищної ради 2022-2024 роки.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Березинського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Виноградівського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Вільненського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Калачівського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Красненського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Лужанського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Петрівського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Малоярославецького Першого навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Малоярославецького Другого навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Підгірненського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Рівненського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про зміну найменування Слобідської гімназії Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Тарутинського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Серпневського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу), найменування Ярівського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради та затвердження Статуту закладу у новій формі.

 

Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про безоплатну передачу з балансу відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області рухомого майна на баланс комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства»

31.Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, смт Тарутине вул.Красна 75, на першому поверсі будівлі поліклініки для розміщення аптечного пункту.

            32.Про надання дозволу на безоплатну передачу майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на баланс комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради

Доповідач: ТОПАЛ

Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу  Тарутинської селищної ради.  

 

 1.   Про надання дозволу на прийняття нерухомого майна з державної власності до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади

 

Доповідач: ІВАНОВА

Марина Сергіївна

Головний спеціаліст з охорони праці сектору з питань цивільного захисту оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами т охорони праці Тарутинської селищної ради

 

 

 1. Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги з видачі довідки про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей.

 

 1. Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги з реєстрації пасіки.

 

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.03.2021 року № 273-VIII «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та його віддаленні робочі місця адміністраторів»

 

Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

начальник  відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.08.2021 року № 866 –VІІІ «Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.12.2017 року № 332 –VІІ «Про створення органу приватизації при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду Тарутинської селищної ради»

 

Доповідач: СІБОВА

Інна Іванівна

секретар органу приватизації, державний реєстратор відділу державної реєстрації Тарутинської селищної ради

 

 

 

 

Без коментарів.