Розпорядження Тарутинського селищного голови № 163-ОД від 12.12.2022 року “Про скликання чергової 29-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


163-ОД-12.12.2022-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-29-СЕСІЇ-НА-23.12.2022.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 29-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову двадцять восьму сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 12.12.2022 року, пленарне засідання якої провести 23.12.2022 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової двадцять дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

  

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

  

№ 163-ОД

12.12.2022


Додаток до розпорядження селищного голови

від 12.12.2022 № 163 - ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        23 грудня 2022 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової двадцять дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової двадцять дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Тарутинській територіальній громаді   на 2023-2024 роки.
 2. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади (Самолюк Наталі Іванівні).
 3. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади (Хомиженко Василю Степановичу).
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

                 начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Програми цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки Тарутинської селищної ради на 2023-2024 рр.
Доповідач: СТЄРХОВ

Станіслав Миколайович

           начальник 35-ї державної пожежно-рятувальної частини 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області

 

 1. Про внесення змін до цільової програми «Доступна медицина на
  2021-2023 роки»
 2. Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я на 2021-2023 роки»
 3. Про внесення змін та затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради на 2022 рік
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023-2025 роки»
Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

  головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
 1. Про надання дозволу на списання основних засобів відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради
 2. Про надання дозволу на списання основних засобів Підгірненському ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області
 3. Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту по Тарутинській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку культури в Тарутинської селищної територіальної громади на 2023 рік
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020р. №38-VIII «Про утворення Відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради"
  Доповідач: ШИШКОВА

Ніна  Іллівна

     начальник відділу культури та туризму

Тарутинської селищної ради                                                                  

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної ради на 2023 рік.
Доповідач: МАСЛІНКОВА

Ганна Василівна

           в.о. начальника, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18 грудня 2020 року №36-VIII «Про утворення Тарутинського селищного центру соціальних служб»
Доповідач: КАЩІ

Марія Петрівна

 

 Директор Тарутинського селищного центру соціальних служб Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей від Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області до військової частини А 7350.
 2. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
     Доповідач: ДІМІТРІЧАК

Алла Дмитрівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.
 1. Про план роботи Тарутинської селищної ради на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 05.12.2020 року №6- VIII «Про постійні комісії Тарутинської селищної ради».
Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

секретар Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік»
 2. Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2023 рік.
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. АРАБАДЖИ Д.Д.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. БУГРУ О.В.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ГРИГОР’ЄВІЙ Г.А. 
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДАВИДОВІЙ М.І.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДЕЛІ О.С.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДОЛОМАНЖИ С.П.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КУРУЧ Л.І.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КУТЄЙКІНІЙ К.П.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. МАЙСТЕРЮКУ С.М.   
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. МІНДОВІЙ Ф.В.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПЛЄТОСУ В.І.  
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СТОЯНОВІЙ О.П.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. УРДІ З.Г.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ФАЛКУ О.М.
 15. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 28.10.2022 № 2366-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та передачі її в оренду гр. КІСЕОЛАР О.І.»
 16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства гр. ЧЕБАН С.І.

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 1. Різне.

 

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

 

Без коментарів.