Розпорядження Тарутинського селищного голови № 151-ОД від 18.11.2022 року “Про скликання чергової 28-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


151-ОД-18.11.2022-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-27-СЕСІЇ-НА-30.11.2022.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 28-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову двадцять восьму сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 18.11.2022 року, пленарне засідання якої провести 30.11.2022 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 151- ОД

18.11.2022

Додаток до розпорядження селищного голови

від 18.11.2022 № 151 - ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання двадцять восьмої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        30 листопада 2022 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової двадцять восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової двадцять восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання  

  

 1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
Доповідач: БАЛТАЖИ

Іван Георгійович

начальник КП «Петросталь»
 1. Про внесення змін до цільової програми «Доступна медицина» на 2021-2023 роки.
 2. Про затвердження акта приймання-передачі в тимчасове користування рухомого майна комунальним некомерційним підприємством «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області
 3. Про затвердження акта приймання-передачі рухомого майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської селищної ради»
Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

  Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
 1. Про внесення змін до Додатку 2 рішення Тарутинської селищної ради від 28 жовтня 2022 року №2354-VIII «Про передачу матеріальних цінностей від Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області до військової частини А 7350»
 2. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 3. Про безоплатну передачу з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області матеріальних цінностей на баланс Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної політики.
     Доповідач: ДІМІТРІЧАК

Алла Дмитрівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної ради за 9 місяців 2022 року.
Доповідач: ХНИКІНА

Маргарита Петрівна

головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження плану підготовки регуляторних актів Тарутинської селищної ради на 2023 рік.
Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

Секретар Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до Програми забезпечення національного спротиву на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік»

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 рік»
Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

Секретар Тарутинської селищної ради

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Нікову С.М.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Кішлоку Ю.Д.
 3. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 516-VIII від 21.05.2021 року щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в користування на умовах оренди гр. Рупець О.І.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій ПрАТ "ВФ УКРАЇНА"
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікації (антени щоглової споруди електрозв'язку) ТОВ "лайфселл"
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "КРИСТАЛ"
 7. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Гусєва Тетяна Данилівна
 8. Про проведення інвентаризації земельної ділянки за адресою: смт. Тарутине, вул. Красна, 7
 9. Про проведення інвентаризації земельної ділянки за адресою: смт. Тарутине. вул. Веселкова, 1а

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 1. Різне.

 

  

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.