Розпорядження Тарутинського селищного голови № 233-ОД від 05.11.2021 року “Про скликання чергової 16-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


233-ОД-05.11.2021-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-16-СЕСІЇ-НА-17-11-2021.docx Завантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 16-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову шістнадцяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.11.2021 року, пленарне засідання якої провести 17.11.2021 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової шістнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової шістнадцятої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 233 - ОД

05.11.2021

 


 

Додаток до розпорядження селищного голови

від 05.11.2021 № 233 - ОД

 

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання шістнадцятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

17 листопада 2021 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової шістнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової шістнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження Положення про відділ організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області       
 1. Про затвердження нової редакції Положення про Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області
 1. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеській області
Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

               начальник відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради
 1.    Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади, які підлягають передачі в оренду на аукціоні та без аукціону.
 1.  Про надання дозволу на передачу в оренду частину нежитлового приміщення що розташовано за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Серпневе вул. Молодіжна 105, для розміщення об’єкту торгівлі господарськими товарами.
 1.   Про надання дозволу на передачу в оренду частини будівлі, що розташована по вул. Молодіжна 105, смт Серпневе Болградського району Одеської області.
 1. Про надання згоди на прийняття нерухомого майна з державної власності до  комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.
Доповідач: ГЕРБАЛІ

Володимир Степанович

головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради
 1.     Про затвердження акту приймання-передачі майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області, яке обліковується на балансі комунальної установи «Одеській обласний центр фінансово-статистичного моніторінгу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів і установ освіти»

 

 1. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: ІЩЕНКО

Ірина Олексіївна

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради
 1. Про зарахування майна на баланс відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради з наданням права оперативного управління цим майном.
Доповідач: ШИШКОВА

Ніна Іллівна

начальник відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради Одеської області
 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям Тарутинської селищної територіальної громади
Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до цільової програми «Доступна медицина» на 2021-2023 роки.
 1. Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021 – 2023 роки
Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження стратегії Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки
 1. Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2021 рік
Доповідач: КУЛА

Олександр Миколайович

начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2022 рік
 1. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт покрівлі будівлі центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Болградської районної державної адміністрації Одеської області, за адресою: смт. Тарутине, вул. Спортивна 1а»
 1. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт тротуару та благоустрій автостоянки на вул. Красна 136-138, смт Тарутине Болградського району Одеської області»
 1. Про прийняття у комунальну власність Тарутинської селищної ради артезіанської свердловини та передачу її на баланс Комунальному підприємству  «РІВНЯНСЬКИЙ»
Доповідач: БАШЛИ

Сергій Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфрастуктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження звіту  з виконання  рішення Тарутинської селищної ради від       24 грудня 2020 року №74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік»   за 9 місяців 2021 року.
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Про поділ земельних ділянок комунальної власності ( пакетне голосування по 30 проектам рішень)
 2. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства               ( пакетне голосування по 3 проектам рішень)
 3.   Про дострокове розірвання договорів оренди землі  (пакетне голосування по 4 проектам рішень)
 1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів .
 2. Про відмову у наданні дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пакетне голосування по 3 проектам рішень)
 3.  Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 4.  Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( пакетне голосування по 4 проектам рішень)
 1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 2. Про відмову у наданні дозвілу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування закладів торгівлі.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами)
 4. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (паї) (пакетне голосування по 2 проектам рішень)
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (пакетне голосування по 2 проектам рішень)
 7. Про надання дозволу на розроблення  пректу землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 3 проектам рішень).
 8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів (пакетне голосування по 2 проектам рішень).
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 3 проектам рішень).
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 5 проектам рішень).
 13. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства без зміни цільового призначення ( пакетне голосування по 32 проектам рішень).
 14. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення  особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення ( пакетне голосування по 25 проектам рішень)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність (пакетне голосування по 2 проектам рішень)
 16. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 3 проектам рішень)
 17. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 18. Про передачу у власність  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 3 проектам рішень)
 19. Про прийняття земельної ділянки водного фонду державної власності в комунальну власність Тарутинської селищної ради.      
 20. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 21. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 2 проектам рішень)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у спільну часткову власність.
 23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування  (пакетне голосування по 5 проектам рішень)
 24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)в оренду у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 25. Про внесення змін до договору оренди землі.  
 26. Про надання дозволу на розробку проекту щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 27. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності.
 28. Про прийняття земельної ділянки державної в комунальну власність.
Доповідач: ПЄНКОВ

Владислав Васильович

спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради

 БЛОК  РІЗНЕ

 • Про надання інформації по депутатському запитанню Депутата Болградської районної ради Одеської області Горєлко М.А. про здійснення заходів щодо усунення виявлених порушень по результатам проведення Південним Офісом Держаудитслужби перевірки закупівель робіт з капітального ремонту в Серпневській селищній раді.
Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету
 • Про надання інформації по депутатському запитанню Депутата Болградської районної ради Одеської області Павлова О.С. щодо притягнення винних осіб Тарутинської селищної ради, які допустили протиправну бездіяльність в розгляді клопотання Карамаврова В. В. до відповідальності, а також за чий рахунок буде сплачений судовий збір та прийняті селищною радою заходи в недопущенні порушень земельного законодавства в подальшому.
Доповідач: ДУНДЕР

Валерій Георгійович

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань

 

 • Депутатські звернення за № 230/02-14 та № 231/02-14 від 27.10.2021 р., щодо придбання матеріально-технічного обладнання харчоблоку школи та дитячого садка, так як вони не відповідають сучасним стандартам НАССР та капітального ремонту приміщення кухні дитячого садка.
Доповідач: ЛАМБОВ

Петро Георгійович

Депутат Болградської районної ради Одеської області

 

 

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи                               Олена ЧЕРНЄВА

Без коментарів.