Розпорядження Тарутинського селищного голови № 152-од від 01.07.2021 року “Про скликання чергової 12-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


152-ОД-01.07.2021-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-12-СЕСІЇ-НА-15-07-2021.docx Завантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    

Про скликання чергової 12-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1.Скликати чергову дванадцяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.07.2021 року, пленарне засідання якої провести 15.07.2021 року о 11.00 годині в залі Тарутинського будинку культури.

2.Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової дванадцятої   сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3.Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової одинадцятої  сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№152-ОД

01.07.2021

 


 

Додаток до розпорядження

селищного голови

від 01.07.2021 №152-ОД

  

 

 

 

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання дванадцятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                                 15 липня 2021 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової дванадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової дванадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про інформування населення Тарутинської громади про стан проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення та на дорогах загального користування місцевого значення, які знаходяться на території громади.

 

Доповідач:          БАМБУРА

  Генадій Васильович

Голова Болградської РДА Одеської області

 

 1. Про надання ТОВ «Лайфселл» доступу до елементів інфраструктури об»єкта нерухомого майна комунальної власності (с. Вільне) територіальної громади Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання ТОВ «Лайфселл» доступу до елементів інфраструктури об»єкта нерухомого майна комунальної власності (с. Виноградівка) територіальної громади Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання згоди на списання основних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про визначення балансоутримувачем шкільного автобуса IVAN BH 2188 ЕН, 2012 року випуску, Березинського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження акту приймання – передачі переферійного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.

 

Доповідач: ГЕРБАЛІ

Володимир Степанович

головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

заступник головного лікаря КНП «Тарутинський ЦПМСД» Тарутинської селищної ради.

 

 

 

 1. Про затвердження програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа Тарутинської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Доповідач: ТАНУРКОВА

Людмила Михайлівна

начальник служби у справах дітей  Тарутинської селищної ради.

 

 

 

 1.   Про затвердження селищної Програми «Бесарабський ярмарок» на 2021 рік.

 

 1. Про внесення змін до Програми розвитку культури в Тарутинській селищній раді на 2021 рік.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року  № 38-VIII «Про утворення відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради».

 

Доповідач: ШИШКОВА

Ніна Іллівна

начальник відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку Комунального підприємства «ВУЖКГ» Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на 2021-2025 роки.

 

 1. Про затвердження програми щодо локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Тарутинської селищної ради на 2021-2022 роки.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання програми соціально- економічного та культурного розвитку за 1 квартал 2021 року Тарутинської селищної територіальної громади Болградського району Одеської області.

 

Доповідач: КУЛА

Олександр Миколайович

начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради.

 

       
 1. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

 

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель на території Тарутинської селищної ради на 2021-2025 роки.

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

начальник відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про затвердження Програми відшкодування різниці між встановленим розміром тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз рідких побутових відходів для населення та економічно обгрунтованими витратами на їх виробництво Комунальним підприємством «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки

 

      

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

 

 1. Про затвердження договорів та додаткових угод про міжбюджетні трансферти на 2021 рік.

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» (код ЄДРПОУ – 03350444) дозволу на отримання банківського кредиту.

 

 1. Про хід та результати проведеної роботи з питань реорганізації та припинення юридичних осіб Березинської селищної ради, Серпневської селищної ради, Виноградівської сільської ради, Вільненської сільської ради, Красненської сільської ради, Калачівської сільської ради, Малоярославецької-Другої сільської ради, Підгірненської сільської ради, Петрівської Першої сільської ради, Рівненської сільської ради, Ярівської сільської ради шляхом приєднання до Тарутинської селищної ради.

 

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р.№ 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 р.».

 

 

 1.     Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2021 р. № 47-VII «Про затвердження Плану роботи Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

секретар Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

 1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Джерело» Тарутинської селищної ради, які погодженні Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної Державної адміністрації та Сектором в Одеській області Державного агенства водних ресурсів України.

 

 1. Про визначення балансоутримувачем об»єктів індивідуального майна Комунальне підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Тарутинської селищної ради ( код ЄДРПОУ 03350444)

 

 1. Про зарахування  мереж вуличного освітлення на баланс

 Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: БАШЛИ

Сергій  Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфрастуктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Тарутинської селищної ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

 

Доповідач: УРСАКИ

Олексій Олексійович

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються  через Центр надання адміністративних  послуг Тарутинської  селищної ради Болградського району Одеської області.

 

Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

начальник відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради

 

 1. Про деякі питання земельних правовідносин в Тарутинській селищній територіальній громаді .

 

 

 1. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою (пакетне голосування по 12 проектам рішень).

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання ії у власність зі зміною цільового призначення ( пакетне голосування по 102 проектам рішення)

 

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду. ( пакетне голосування 2 проекта)

 

 

 1. Про надання дозволыв на розробку пректів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва (пакетне голосування по 4 проектам)

 

 1. Про припининня  прав користування земельною ділянкою ( Іоргачев Є.М.)

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального гаражного будівництва  ( Янчоглова Є.А.)

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельнтих ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у власність ( пакетне голосування 7 проектам)

 

 1.  Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельта споруд ( присадибна ділянка) ( Плєтос А.В.)

 

 1. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) в оренду ( пакетне голосування 2 проекта рішення)

 

 1. Про передачу у власність земельних ділянок для фермерського господарства ( пакетне голосування по 3 проектам)

 

 1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) ( Унку Д.М.)

 

 1. Про надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення/відновлення меж земельних ділянок (постійне користування) ( пакетне голосування по 2 проектам)

 

 1.  Про надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення/відновлення меж земельних ділянок в оренду( СФГ «Кристал»)

 

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентарізації невитребуваної земельної ділянки (паю) в оренду  оренда ( ФГ «СУПЕР – 2007» )

 

 1.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустроют щодо встановлення/відновлення меж земельної ділянки у власність ( Петровська Н.І., Кічук В.І.)

 

 1. Про надання дозволів на розробку проекту землеустрою шодо відведення земельних ділянок в оренду ( ТОВ «Укрзернопром – ЛАН»)

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

начальник відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради

 

 1. Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.