В СЕЛИЩІ БЕССАРАБСЬКЕ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Традиційно, 15 лютого по всій Україні вшановують бойовий подвиг ветеранів-інтернаціоналістів та пам’ять тих, хто повернувся… Докладніше

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Шановні мешканці Бессарабської громади – учасники бойових дій на території інших держав! Прийміть щирі вітання… Докладніше