Сьогодні, 24 березня Бессарабський селищний голова Сава Чернєв провів апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів селищної ради.
Під час наради розглянули поточні питання по кожній зі сфер життєдіяльності громади. Зокрема йшлося про: роботу закладів охорони здоров’я, освіти, культури, центру соціальних служб; питання захисту прав дітей, ветеранської політики, цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, економіки, фінансової сфери та земельні питання.
За інформацією керівника КП «ВУЖКГ» перебоїв у водопостачанні в населених пунктах, які обслуговує комунальне підприємство, не має. На середу 26 березня запланований вивіз гілок по с-щу Бессарабське.
Медичні заклади Тарутинської громади працюють у штатному режимі. На стаціонарному лікуванні у відділеннях Бессарабської лікарні перебувають 125 хворих. Завершується ремонт у інфекційному та неврологічному відділеннях.
За останні два тижні 220 мешканців громади скористалися можливістю отримання медичних послуг, наданих сімейними лікарями Бессарабського ЦПМСД на виїзних прийомах.
Службою у справах дітей та центром соціальних служб здійснюються виїзди в населені пункти громади з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Родинам військовослужбовців надаються консультації з надання соціальних гарантій.
Здійснено обстеження найпростіших укриттів Тарутинської громади.
26 березня відбудеться нарада з питань наповнення селищного бюджету.
На 28 березня заплановано засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування.
11 квітня 2025 року в Тарутинській громаді буде проведений «День довкілля» - заходи з прибирання та благоустрою територій.
У ході наради селищний голова дав ряд рекомендацій та доручень керівникам комунальних підприємств і структурних підрозділів з конкретних напрямків роботи.