Пісні Перемоги. Концерт Тарутинського РБК до 75-річного ювілею.
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/img-250x107.jpg)
У 2020 році виповнюється 75 років Великої Перемоги. Соліст Тарутинського районного Будинку культури Степан Іванович Куруч підготував до цієї дати добірку найкращих композицій, щоб привітати земляків з Днем Перемоги. Але, на жаль, карантинні заборони не дозволяють глядачам прийти на концерт нашого чудового артиста. Проте, ми можемо побачити запис, а потім – знову і знову переглядати. Докладніше