![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/sorry-1-300x129.jpg)
Запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі-нараді, який відбудеться 30 січня 2020 року о 10:00 годині у залі засідань Тарутинської районної державної адміністрації з питань дотримання вимог Законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці», «Про рекламу».
На семінар-нараду запрошений представник Головного Управління Держпраці в Одеській області Михайловський О.О.