Рішення 26-го чергового засідання виконавчого комітету Тарутинської селищної ради № 413 – № 436 від 30.06.2022 року


* Для перегляду натисніть на назву рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ рішення

Назва рішення чи додатка до нього

413 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Тарутинської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року

X

414 Про призначення громадянки [конфіденційна інформація] опікуном над малолітньою [конфіденційна інформація], 18.07.2021 року народження

X

415 Про надання неповнолітній [конфіденційна інформація], 25.01.2006 року народження повної цивільної дієздатності

X

416 Про негайне відібрання дітей від матері та надання висновку до суду щодо відібрання дітей від матері без позбавлення її батьківських прав

X

417 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради від 25 лютого 2021 року №28 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради»

X

418 Про стан імунопрофілактики дитячого населення Тарутинської селищної територіальної громади

X

419 Про надання матеріальної допомоги

X

420 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради від 29 квітня 2021 року № 91 «Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради»

X

421 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 29 липня 2021 року № 152 «Про внесення змін до координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради»

X

422 Про звіт щодо роботи Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області за І півріччя 2022 року.

X

423 Про організацію проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на території Тарутинської селищної територіальної громади.

X

424 Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування

X

425 Про взяття на квартирний облік Квас Вікторії Олексіївни

X

426 Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

X

427 Про видалення аварійних дерев (35 ДПРЧ )

X

428 Про видалення аварійних дерев (КП «ВУЖКГ»)

X

429 Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Тарутинській селищній територіальній громаді.

X

430 Про підготовку закладів освіти Тарутинської селищної ради до нового 2022/2023 навчального року

X

431 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

432 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

433 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

434 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

435 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

436 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ЛЕЙПЦИГ».

X

Без коментарів.