Рішення 5-го засідання виконавчого комітету Тарутинської селищної ради № 844 від 24.04.2020 року


Рішення-ВК-04-2020.docxЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 квітня 2020 року

№ 844

Про обмежувальні заходи в поминальні дні

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України,  постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні», подання головного державного лікаря Одеської області від 21.04.2020 року № 06/936 «Щодо закриття для відвідування кладовищ», розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної  з поширенням на території Тарутинського району гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої вірусом SARS-CoV-2 №4 від 23.04.2020 року, з  метою недопущення поширення на території смт Тарутине гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої вірусом SARS-CoV-2 та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тарутинської  селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Тимчасово закрити на території Тарутинської селищної ради кладовища для відвідування громадянами, в поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів із дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж десять осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

2. Секретарю виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Кушнір С. І. оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті селищної ради та довести до відома населення інформацію про обмежувальні заходи в поминальні дні , шляхом розміщення на біжучій стрічці.

3. З даним рішенням ознайомити правоохоронні та контролюючі органи Тарутинського району.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Шавьолкіна Ю.І.

 

Тарутинський селищний голова                                                    І.І.Куруч

Без коментарів.