Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 41-го чергового засідання 29.06.2023 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області за І півріччя 2023 року.

X

2 Про розвиток сімейних форм виховання на території Тарутинської селищної територіальної громади.

X

3 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, малолітньому *** *** ***, **.**.**** року народження.

X

4 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, малолітньому *** *** ***, **.**.**** року народження.

X

5 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, малолітньому *** *** ***, **.**.**** року народження.

X

6 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, малолітньому *** *** ***, **.**.**** року народження.

X

7 Про надання матеріальної допомоги.

X

8 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - комплекс будівель та споруд СВК «Бесарабський», біля с.Підгірне, поза межами населених пунктів на території Тарутинської територіальної громади.

X

9 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - комплекс будівель та споруд ФГ «Іджилов», біля с.Рівне, поза межами населених пунктів на території Тарутинської територіальної громади.

X

10 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - комплекс будівель та споруд , ТОВ «Укрзернопром–Лан» біля с.Малоярославець Другий, поза межами населених пунктів на території Тарутинської територіальної громади.

X

11 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – господарській будівлі ТОВ «Укрзернопром-Лан», с.Малоярославець Другий, на території Тарутинської територіальної громади.

X

12 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна *** *** ***.

X

13 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна *** *** ***.

X

14 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна *** *** ***.

X

15 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – будівлі старого клубу, с.Красне.

X

16 Про взяття на квартирний облік *** *** ***.

X

17 Про надання квартири та видачу ордера учаснику бойових дій *** *** ***.

X

18 Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглої до житлового будинку земельної ділянки *** *** ***.

X

19 Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглої до житлового будинку земельної ділянки *** *** ***.

X

20 Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглої до житлового будинку земельної ділянки *** *** ***.

X

21 Про надання дозволу ФГ «ВЕЛЕС-АВТ» на облаштування вигрібної ями.

X

22 Про видалення аварійних дерев (Ярівський старостинський округ).

X

23 Про видалення аварійних дерев (Серпневський старостинський округ).

X

24 Про визначення замовника робіт по об’єкту «Нове будівництво амбулаторії на території смт Тарутине, Болградського району, Одеської області».

X

25 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

26 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

27 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

28 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

29 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

Без коментарів.