Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 40-го чергового засідання 25.05.2023 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про стан виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2023 рік» за І квартал 2023 року.

X

 

2 Про підсумки виховної роботи за 2022/2023 навчальний рік в закладах освіти Тарутинської селищної територіальної громади.

X

 

3 Про надання неповнолітній **** ***** ******, **.**.**** року народження, повної цивільної дієздатності.

X

 

4 Про надання неповнолітній **** ***** ******, **.**.**** року народження, повної цивільної дієздатності.

X

 

5 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна виробничому будинку СВК «Бесарабський», вулиця Центральна, 33 А, с.Підгірне.

X

 

6 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна виробничому будинку СВК «Бесарабський», вулиця Центральна, 78 А, с.Підгірне.

X

 

7 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна виробничому будинку СВК «Бесарабський», вулиця Центральна, 78 Б, с.Підгірне.

X

 

8 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна виробничому будинку СВК «Бесарабський», вулиця Широка, 2 А, с.Підгірне.

X

 

9 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - комплекс будівель та споруд СВК «Бесарабський», біля с.Підгірне, поза межами населених пунктів на території Тарутинської територіальної громади.

X

 

10 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна **** ***** ******.

X

 

11 Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна **** ***** ******.

X

 

12 Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна **** ***** ******.

X

 

13 Про надання дозволу на виготовлення технічного паспорту на будинок № 30, що розташований по вулиці ******* .

X

 

14 Про видалення аварійного дерева ***

X

 

15 Про видалення аварійного дерева ** *** ***, смт Тарутине.

X

 

16 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

 

17 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

 

18 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

 

19 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

 

20 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП»

X

 

21 Про погодження перейменування об’єкту топоніміки у с. Малоярославець Перший Ярівського старостинського округу Тарутинської селищної територіальної громади

X

 

Без коментарів.