Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 28-го чергового засідання 28.07.2022 року

 


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про результати діяльності дільничних офіцерів поліції щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

X

 

2 Про запобігання домашньому насильству, протидію торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

X

 

3 Про надання матеріальної допомоги

X

 

4 Про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

X

 

5 Про стан розгляду звернень громадян у Тарутинській селищній раді за І півріччя 2022 року.

X

 

6 Про захист прав та інтересів дітей Тарутинської селищної територіальної громади під час воєнного стану.

X

 

7 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, малолітньому [конфіденційна інформація], 26.09.2006 року народження

X

 

8 Про надання статусу дитина, позбавлена батьківського піклування, неповнолітньому [конфіденційна інформація], 27.11.2010 року народження

X

 

9 Про затвердження Порядку, переліку, тарифів надання платних медичних послуг, які надає Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тарутинської селищної ради Одеської області.

X

 

10 Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради у новій редакції.

X

 

11 Про надання дозволу на виготовлення технічного паспорту на квартиру, що розташована по вулиці [конфіденційна інформація]

X

 

12 Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту Тарутинської селищної територіальної громади.

X

 

13 Звіт про проведену роботу щодо виплати компенсації витрат власникам жилих приміщень приватного житлового фонду за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились у період воєнного стану.

X

 

14 Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій

X

 

15 Про присвоєння адреси об"єкту нерухомого майна [конфіденційна інформація]

X

 

16 Про присвоєння адреси об"єкту нерухомого майна [конфіденційна інформація]

X

 

17 Про видалення аварійних дерев ( Кахщій Л.О., Козлова М.А., Танурков О.І.)

X

 

18 Про видалення аварійних дерев (Штирбулов О.Б.)

X

 

19 Про видалення аварійних дерев (Павловська Г.Ф., смт Березине)

X

 

20 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП "ВУЖКГ".

X

 

21 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП "РІВНЯНСЬКИЙ".

X

 

22 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП "ПОБУТОВЕЦЬ".

X

 

23 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП "ДЖЕРЕЛО".

X

 

24 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП "СІЛЬКОМУНГОСП".

X

 

25 Про передачу талонів на дизельне паливо для потреб [конфіденційна інформація]

X

 

26 Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна Попової Ганни Георгіївни

X

 

Без коментарів.