Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 21-го чергового засідання 24.02.2022 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про стан виконання за 2021 рік заходів цільових Програм на 2021-2023 роки: «Здоров’я»; «Доступна медицина», КНП «Тарутинська центральна лікарня» селищної ради.

X

 

2 Про стан виконання за 2021 рік заходів цільових Програм на 2021-2023 роки: «Здоров’я»; «Доступна медицина»; Фінансова підтримка «КНП «Тарутинський ЦПМСД», КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги»» селищної ради.

X

 

3 Про імунопрофілактичну роботу проти COVID-19 на території Тарутинської селищної територіальної громади.

X

 

4 Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74 - VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік.

X

 

Звіт про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24.12.2020 року № 74–VIIІ «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік»за 2021 рік

X

 

Додаток 1. Аналіз виконання плану по доходах бюджету Тарутинської селищної ради за 2021 рік

X

 

Додаток 2. Аналіз виконання видаткової частини зведеного бюджету за 2021 рік (загальний фонд)

X

 

Додаток 3. Аналіз виконання видаткової частини зведеного бюджету за 2021 рік (спеціальний фонд)

X

 

Додаток 4. Аналіз виконання бюджетних програм по Тарутинській селищній раді за 2021 рік

X

 

5 Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету Тарутинської селищної ради, вишукання джерел надходжень, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2022 році.

X

 

6 Про результати роботи відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради за 2021 рі

X

 

7 Про створення робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах Тарутинської селищної територіальної громади

X

 

8 Про інформацію дільничних інспекторів відділення поліції №2 Болградського РВП ГНП в Одеській області щодо проведеної роботи за 2021 рік, за територією обслуговування.

X

 

9 Про функціонування та розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

X

 

10 Про взяття на квартирний облік.

X

 

11 Про взяття на квартирний облік.

X

 

12 Про оприлюднення проєкту регуляторного акта—проєкту рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради «Про організацію проведення конкурсу з визначення виконання надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Тарутинської селищної ради».

X

 

13 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

 

14 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

 

15 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

 

16 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

 

17 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

 

18 Про заходи щодо забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку на території Тарутинської селищної ради.

X

 

19 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованого в смт Березине, Болградського району, Одеської області, за межами населеного пункту.

X

 

20 Про надання неповнолітній Костровій Дарії Сергіївні, 29.06.2004 року народження, повної цивільної дієздатності.

X

 

21 Про затвердження подання органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради про доцільність призначення опікуна.

X

 

22 Про взяття на облік нерухомого безхазяйного майна, що розташоване на території Тарутинської селищної ради (смт Березине)

X

 

23 Про взяття на облік нерухомого безхазяйного майна, що розташоване на території Тарутинської селищної ради (с. Слобідка).

X

 

 

Без коментарів.