Рішення чергової 45 сесії Тарутинської селищної ради VII скликання № 672-VII – № 688-VII від 10.07.2020 року


Рішення-СР-07-2020.docxЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження розпорядження

Тарутинського селищного голови

з основної діяльності, прийнятого в міжсесійний період

 

Керуючись Законом України «Про органи місцевого самоврядування в Україні», розглянувши розпорядження Тарутинського селищного голови з основної діяльності, прийнятого в міжсесійний період, від 21.02.2020 року №14 «Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративних послуг у сфері  реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування осіб», Тарутинська селищна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розпорядження Тарутинського селищного голови з основної діяльності, прийнятого в міжсесійний період, від 02.07.2020 року №43 «Про внесення змін до бюджету Тарутинської  селищної ради на 2020 рік» з додатками . (Розпорядження з додатками додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Куракову А.Б.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                 Іван КУРУЧ

 

№ 672 - VІІ                                                   

10.07.2020

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження рішення

виконавчого комітету Тарутинської селищної ради

Керуючись Законом України «Про органи місцевого самоврядування в Україні», розглянувши рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради від 17.12.2019 року № 825 «Про присвоєння назви провулку», та враховуючи пропозиції депутатів селищної ради, Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити рішення виконавчого комітету від 25.06.2020 року № 825 «Про присвоєння назви провулку»

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету селищної ради Шавьолкіна Ю.І.

 

Тарутинський селищний голова                                                    Іван КУРУЧ

 

 

№673- VІІ                                                   

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення ) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) у власність для будівництва

та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Бутузову Євгену Івановичу

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву  , Бутузова Євгена Івановича про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Бутузову Євгену Івановичу, загальною площею 0,11 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Квіткова,113.

2. Рекомендувати Бутузову Євгену Івановичу у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

 

3.Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

 

4.Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

Тарутинський селищний голова                                                     І.І.Куруч

 

№ 674/1-VІІ                                                   

10.07.2020

 

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

 Сідоренко Наталі Федорівні

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву  , Сідоренко Наталі Федорівни про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Сідоренко Наталі Федорівні, загальною площею 0,10 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Красна, 97.

2. Рекомендувати Сідоренко Наталі Федорівні у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ

 

№ 674/2-VІІ                                                    

10.07.2020

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву Куру Максима Васильовича (1/2 частки), Бєлінської Лариси Вікторівни  (1/2 частки) про безоплатну передачу  земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Куру Максиму Васильовичу (1/2 частки), Бєлінській Ларисі Вікторівні (1/2 частки) , загальною площею 0,1000 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Садова, 96.

2. Рекомендувати Куру Максиму Васильовичу , Бєлінській Ларисі Вікторівні у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ

 

№ 675-VІІ                                                   

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

 

Про надання дозволу на розроблення

  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для

будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд, ( присадибна ділянка)

 

Розглянувши заяву Матвєєва Михайла Степановича  щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями  12, 20, 40,  791, 81, 116,  118, 121, 122, 125, 126  Земельного кодексу України, Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати Матвєєву Михайлу Степановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка). Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. провулок Спортивна, 17.

2. Зобов’язати Матвєєва Михайла Степановича у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ

                      

№ 676-VIІ 

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва

та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Чекан Юрія Михайловича керуючись пунктом 34  в частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Чекан Юрія Михайловича, (кадастровий номер: 5124755100:02:002:0542) , площею       0,1500 га з них:  0,0722 га забудовані землі (код-34);  0,0778 рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Совхозна, 5

2. Передати Чекан Юрію Михайловичу у власність земельну ділянку , (кадастровий номер: 5124755100:02:002:0542 , площею 0,1500 га з них:  0,0722 га забудовані землі (код-34);  0,0778 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,               смт Тарутине, вул. Совхозна, 5, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

    

                                                          

Тарутинський селищний голова                                                   Куруч І.І.                   

 

№ 677/1-VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Щерби Тетяни Василівни, керуючись пунктом 34  в частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Щерби Тетяни Василівни, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0840) , площею       0,0966 га з них:  0,0393 га забудовані землі (код-34);  0,0433 га рілля (код-05), 0,0140 га багаторічні насадження,  за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Широка, 42

2. Передати Щербі Тетяні Василівні у власність земельну ділянку , (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0840 , площею 0,0966 га з них: 0,0393 га забудовані землі (код-34);  0,0433 га рілля (код-05), 0,0140 га багаторічні насадження,  за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Широка, 42, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

   

                                                           

Тарутинський селищний голова                                                   Іван КУРУЧ                     

 

№ 677/2-VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Сараін Володимира Зіновійовича, керуючись пунктом 34  в частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Сараін Володимира Зіновійовича, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0830) , площею       0,1500 га з них:  0,0573 га забудовані землі (код-34);  0,0927 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Садова, 109

2. Передати Сараін Володимиру Зіновійовичу у власність земельну ділянку , (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0830 , площею 0,1500 га з них: 0,0573 га забудовані землі (код-34);  0,0927 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Садова, 109,   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

    

                                                          

Тарутинський селищний голова                                                   Іван КУРУЧ                     

 

№ 677/3-VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Пахомової Марії Олексіївни, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Пахомової Марії Олексіївни, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0841) , площею 0,0800 га, за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, провулок Кооперативний, 8 .

2. Передати Пахомовій Марії Олексіївні земельну  ділянку площею 0,0800 га    за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, провулок Кооперативний, 8, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в приватну власність, за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                  Іван КУРУЧ   

                

 

№ 678-VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для

будівництва індивідуального гаражу

 

Розглянувши заяву Мандажи Василя Дмитровича щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями  12, 20, 40,  791, 81, 116,  118, 121, 122, 125, 126  Земельного кодексу України, Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати Мандажи Василю Дмитровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га для будівництва індивідуального гаражу. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 34б.

2. Зобов’язати Мандажи Василя Дмитровича у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                          Іван КУРУЧ

 

№ 679/1 -VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для

будівництва індивідуального гаражу

 

Розглянувши заяву Начевої Марії Іванівни щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями  12, 20, 40,  791, 81, 116,  118, 121, 122, 125, 126  Земельного кодексу України, Тарутинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Начевій Марії Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га для будівництва індивідуального гаражу. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 34в.
 2. Зобов’язати Начеву Марію Іванівну у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.
 3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

Тарутинський селищний голова                                          Іван КУРУЧ

 

№ 679/2 -VIІ  10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для

будівництва індивідуального гаражу

 

Розглянувши заяву Тян Наталії Анатоліївни щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями  12, 20, 40,  791, 81, 116,  118, 121, 122, 125, 126  Земельного кодексу України, Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати Тян Наталії Анатоліївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0034 га для будівництва індивідуального гаражу. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 75б.
 2. Зобов’язати Тян Налію Анатоліївну у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.
 3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

Тарутинський селищний голова                                          Іван КУРУЧ

 

№ 679/3 -VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для

будівництва індивідуального гаражу

 

Розглянувши заяву Чебан Миколи Олександровича щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями  12, 20, 40,  791, 81, 116,  118, 121, 122, 125, 126  Земельного кодексу України, Тарутинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Чебану Миколі Олександровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0010 га для будівництва індивідуального гаражу. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Спортивна, 8г.
 2. Зобов’язати Чабан Миколу Олександровича у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.
 3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

Тарутинський селищний голова                                          Іван КУРУЧ

 

№ 679/4 -VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

                                            

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

надання її  у  власність для будівництва

індивідуального гаражу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її  у власність Попас Володимира Петровича   для будівництва індивідуального гаражу,  керуючись, статтями 12, 40, 791, 116,  118, 121, 122, 125, 126, 1861 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0838), площею 0,0077 га, в приватну власність Попас Володимиру Петровичу для будівництва індивідуального гаражу,  за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Шевченка Тараса, 14б.

2. Надати в приватну власність Попас Володимиру Петровичу земельну ділянку, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0835), площею 0,0077 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Тарутинської селищної ради, для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Шевченка Тараса, 14б.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.).

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ

 

 № 680 -VIІ

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

                                            

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

надання її  у  власність для ведення

 індивідуального садівництва

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її  у  власність  Фучеджи Тетяні Олександрівні для ведення індивідуального садівництва,  керуючись, статтями 12, 40, 791, 116,  118, 121, 122, 125, 126, 1861 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” , Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер:5124755100:02:001:0842, площею 0,0724 га та надання її у власність Фучеджи Тетяні Олександрівні  для ведення індивідуального садівництва,  за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 61а.

 

 1. Надати Фучеджи Тетяні Олександрівні у приватну власність земельну ділянку кадастровий номер:5124755100:02:001:0842, площею 0,0724 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Тарутинської селищної ради, для ведення індивідуального садівництва за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 61а.

 

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.).

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ       

 № 681 -VIІ    10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

                        

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки

           

     Розглянувши  заяву АТ «ОДЕСАГАЗ»  щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у оренді строком на 49 років територіальної громади Тарутинської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин ,    керуючись статтями 12, 79-1 , 123 Земельного кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій» п.1 пп. 34 статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 5124755100:02:001:0641), яка знаходиться в оренді Акціонерного товариства «ОДЕСАГАЗ» строком на 49 років, площею 0,8067 га, для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури                    (виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за адресою: смт Тарутине Тарутинського району Одеської області вул. Красна, 371, Акціонерному товариству «ОДЕСАГАЗ»

 

 1. АТ «ОДЕСАГАЗ» замовити технічну документації щодо поділу земельної ділянки у відповідності з діючим законодавством.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                    Іван КУРУЧ

 

№682-VІІ                                                   

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Павлюк Ганні Дмитрівні керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»,  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Павлюк Ганні Дмитрівні (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0839) , площею 0,1032 га з них: 0,0454 га забудовані землі (код-34);  0,0578 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Квіткова,115.

 

 1. Передати гр. Павлюк Ганні Дмитрівні у оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,1032 га з них: 0,0454 га  забудовані землі (код-34);  0,0578 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Квіткова,115, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

                                                               

 Тарутинський селищний голова                                                    Іван КУРУЧ                

 

№683/1 -VIІ  10.07 2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Павлюк Ганні Дмитрівні керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»,  Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Павлюк Ганні Дмитрівні (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0839) , площею 0,1032 га з них: 0,0454 га забудовані землі (код-34);  0,0578 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Квіткова,115.

 

 1. Передати гр. Павлюк Ганні Дмитрівні у оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,1032 га з них: 0,0454 га  забудовані землі (код-34);  0,0578 га рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Квіткова,115, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

                                                              

 Тарутинський селищний голова                                                    Іван КУРУЧ                

 

№683/1 -VIІ  10.07 2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Шевчику Олександру Володимировичу керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, статями  12, 20, 118, 121,186 Земельного кодексу України,  Закону  України « Про державний земельний кадастр» Закону України     « Про землеустрій»  Тарутинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Шевчику Олександру Володимировичу (кадастровий номер: 5124755100:02:002:0541) , площею 0,1500 га з них: 0,0552 га забудовані землі (код-34);  0,0948 га  рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Больнична, 2.

 

 1. Передати гр. Шевчику Олександру Володимировичу у оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,1500 га з них: 0,0552 га забудовані землі (код-34); 0,0948 га   рілля (код-05),   за адресом: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине,               вул. Больнична, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Тарутинської селищної ради.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

                                                              

Тарутинський селищний голова                                                    Іван КУРУЧ                

 

№ 683/2 -VIІ  10.07 2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про передачу в  довгострокову оренду                                                                                                строком  на 49 років земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

                                                                                                                                                 

      Розглянувши заяву Клименко Наталі Вікторівни та Волкової Валентини Василівни   щодо передачі в довгострокову оренду строком на 49 років земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель    торгівлі , керуючись статтею 12, 93, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Передати Клименко Наталі Вікторівні та Волковій Валентині Василівні в довгострокову оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,0024 га за кадастровим номером 5124755100:02:001:0110, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з земель комунальної власності  Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області.  Земельна ділянка розташована за адресом: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине, вул. Центральна, 63д.

 

 1. Тарутинському селищному голові скласти договір довгострокової оренди земельної ділянки строком на 49 років з Клименко Наталею Вікторівною та Волковою Валентиною Василівною.

 

 1. Після підписання договору довгострокової оренди земельної ділянки строком на 49 років провести Державну реєстрацію права оренди.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ       

№ 684 -VIІ    10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у постіне користування для  будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  постійне користування Одеської Єпархії Української православної церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій,  керуючись, статтями 12, 791, 92,122, 125, 126, 1861  Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер: 5124755100:02:002:0539) у постійне користування Одеської Єпархії Української православної церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Красна, 132.
 2. Надати у постійне користування Одеській Єпархії Української православної церкви, земельну ділянку  загальною площею 0,1631 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Тарутинської селищної ради, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Красна, 132 .
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.).

 

Тарутинський селищний голова                                                     Іван КУРУЧ

 

№ 685-VIІ 10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2020-2021роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

 

           До Тарутинської селищної ради Одеської області надійшло клопотання від ТОВАРИСТВА з ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕДВІН» про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами в 2020-2021 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине вул. Красна ( між АЗС «Лідер –фінанс» та Тарутинське САТП -1503, з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону у 2020-2021 роках).

З метою ефективного використання земельного фонду селища, створення прозорого механізму набуття права власності та права оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення, розвитку конкурентних засад на ринку земель селища, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до селищного бюджету, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин,  та охорони навколишнього середовища про задоволення клопотання заявника, на підставі статей 12, 122, 123, 134-136 Земельного кодексу України, Положення  про  відділ земельних відносин виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Одеської  області, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Тарутинська  селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити перелік земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2020-2021 роках:

1.1. Земельна ділянка орієнтовною площею 0,10 га за адресою: Одеська область,                          Тарутинський район, смт Тарутине вул. Красна ( між АЗС «Лідер –фінанс» та Тарутинське «САТП -1503 « з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

 1. Надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Тарутинської селищної ради Одеської області дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине вул. Красна ( між АЗС «Лідер –фінанс» та Тарутинське САТП -1503, орієнтовною площею 0,10 га,за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
 2. Визначити виконавцем робіт з підготовки лотів до продажу та проведення земельних торгів Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
 3. Уповноважити Тарутинського селищного голову укласти з виконавцем договір на  підготовку лотів та проведення земельних торгів.
 4. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питання регулювання земельних відносин.

 

 

Тарутинський  селищний голова                                              Іван КУРУЧ

 

№ 686-VII

10.07.2020

 

 

 


 

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

                 

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття Тарутинського комунального підприємства Дитячий оздоровчий заклад «Буревестник» (код ЄДРПОУ 30818205) разом з єдиними майновим комплексом до комунальної власності територіальної громади селища Тарутине Тарутинського району Одеської області

 

 

Відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 25, 60, пункту 10  розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, з урахуванням норм, визначених Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи клопотання Тарутинського селищного голови Куруча І.І., з метою задоволення потреб територіальної громади селища Тарутине Одеської області під час реформування або запровадження істотних змін адміністративно-територіального устрою України (у тому числі у сфері оздоровлення дітей) селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати згоду на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Тарутинського району, управління якою здійснює Тарутинська районна рада Одеської області, до комунальної власності територіальної громади селища міського типу Тарутине Тарутинського району Одеської області Тарутинського комунального підприємства Дитячий оздоровчий заклад «Буревестник» (код ЄДРПОУ 30818205, юридична адреса: вул. Красна, буд. 233, смт. Тарутине, Тарутинський район, Одеська область, 68500) разом з єдиним майновим комплексом, який розташований за поштовою адресою: вул. Радісна, буд. 45, с. Приморське (курорт Рассейка), Татарбунарський район, Одеська область, 68142

 

 1. Взяти на Тарутинську селищну раду Тарутинського району Одеського області зобов’язання щодо використання за цільовим призначенням та не відчуження в приватну власність об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, прийняття прав, повноважень і обов’язків засновника і власника Тарутинського комунального підприємства Дитячий оздоровчий заклад «Буревестник», які визначені актами чинного законодавством України та Статутом цього комунального підприємства, в частках, що узгоджуватимуться з Тарутинською районною радою Одеською області, а також щодо вчинення будь-яких інших законних дій і заходів, що випливатимуть в процесі процедури передачі-прийняття ТКП ДОЗ «Буревестник» разом з його єдиним майновим комплексом.

 

 1. Це рішення направити Тарутинській районній раді Одеської області для розгляду і вирішення по суті.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Тарутинської селищної ради з питань житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту і зв’язку (Березовський О.С.) та постійну комісію Тарутинської селищної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку і планування бюджету (Чернєва О.О.).

 

 

Тарутинський селищний голова                                                             Іван КУРУЧ

 

№687-VІІ                                                   

10.07.2020

 

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про намір передачі в оренду комунального майна

 

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, пункту 31 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року № 157-ІХ, постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» зі змінами, з метою ефективного використання об'єктів комунальної власності Тарутинської територіальної громади,  Тарутинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Включити нежитлові приміщення 1, 2, 3, що знаходяться за адресою: вул. Набережна, №№ 5,7, смт Тарутине  Тарутинського району Одеської області та є комунальною власністю територіальної громади селища Тарутине Тарутинського району Одеської області  до Переліку об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (Перелік першого типу) згідно з додатком 1.

2. Виконавчому апарату селищної ради (відповідальний - заступник селищного голови Шавьолкін Ю.І.) забезпечити:

підготовку об’єктів 1,2,3 до передачі в оренду за результатами аукціону;

організацію та проведення аукціону в електронній формі відповідно до вимог Закону України від 3 жовтня 2019 року № 157-ІХ  «Про оренду державного та комунального майна» (далі – Закон);

оприлюднення відповідно до Закону інформації щодо наміру передати майно в оренду та включення його до Переліку, вказаного у пункті 1 рішення.

3.  Затвердити Типовий договір оренди майна комунальної власності територіальної громади селища Тарутине Тарутинського району Одеської області згідно додатку 2.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  житлово-комунального господарства, побутовому, торгівельному обслуговуванню, транспорту та зв’язку  (Березовський О.С.) та на постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку і планування бюджету  (О.О. Чернєва)            

 

                                        

 Тарутинський селищний голова                                                              Іван КУРУЧ

 

№688-VII

10.07.2020 

 


 

Додаток 1

до рішення 45 сесії Тарутинської селищної ради 

VІІ скликання від 10.07.2020 року №688 -VII

                                                                 

ПЕРЕЛІК

об'єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні

(Перелік першого типу)

№ з/п Назва (характеристика) об’єкта Адреса (місцезнаходже-ння)

об’єкта

Спосіб передачі в оренду Строк оренди Балансова вартість (грн.)
1. Нежитлове приміщення 1- кафе,            загальна площа 157,5 кв.м 68500              Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,           вул. Набережна, 5 на аукціоні

 

5 років з дати укладання договору  102186,00

 

 

 

2.

 

Житлове приміщення 2- гуртожиток (готель), загальна площа 368,5 кв.м        

 

68500              Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,           вул. Набережна, 5

 

на аукціоні

 

 

5 років з дати укладання договору

 

 

190476,00

 

 

3.

 

Нежитлове приміщення 3- магазин , загальна площа 97,4 кв.м        

 

68500              Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,           вул. Набережна, 7

 

на аукціоні

 

 

5 років з дати укладання договору

 

14600,00

 

 

 

 Тарутинський селищний голова                                                                     Іван КУРУЧ

 

 

 


 

 

Додаток 2

до рішення 45 сесії Тарутинської селищної ради 

VІІ скликання від 10.07.2020 року №688 -VII

 

                                                                                                                                               

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

оренди майна комунальної власності територіальної громади селища Тарутине Тарутинського району Одеської області

смт. Тарутине                                                                             «____» _______ 20___р. 

Тарутинська селищна рада, далі - Орендодавець, в особі селищного голови Куруча Івана Івановича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з однієї сторони, 
та ____________________________________, (повне найменування орендаря)далі - Орендар, в особі____________________________________, (посада, прізвище, ім'я, по батькові) який діє на підставі _________________________________, (назва документа, що визначає статус) що іменуються разом - Сторони, уклали цей Договір про наступне: 

 

1. Предмет Договору 
Цей договір регулює цивільно-правові відносини Орендодавця і Орендаря, пов'язані з передачею в оренду майна ( приміщення ), що є комунальною власністю Тарутинської селищної ради.

1.1. Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування нежиле приміщення площею _________ кв.м, розміщене на ____ поверсі (ах) (будинку, будівлі тощо), що знаходиться за адресою: ______________________________________________________________.

1.2. Передача майна в оренду здійснюється за актом приймання-передачі, яке знаходиться на балансі Тарутинської селищної ради, вартість об’єкта оренди є його балансова вартість, станом на останнє число місяця, який передує даті визначення стартової орендної плати , здійсненої станом на ______________20__ р. і становить __________________ грн. без ПДВ.

1.3.Орендар використовує орендоване приміщення тільки за цільовим призначенням, обумовленим договором.

2. Умови передачі та повернення орендованого приміщення
2.1. Вступ Орендаря у користування приміщенням настає з моменту підписання акта приймання- передачі вказаного приміщення.

2.2. Передача приміщення в оренду не передбачає передачу Орендареві права власності на орендоване майно. Майно залишається у комунальній власності територіальної громади села, а Орендар користується ним протягом строку оренди.
2.3. Приміщення вважається повернутим з моменту підписання сторонами акта приймання- передачі. 

3. Орендна плата та розрахунки 

3.1. Орендна плата визначається на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади Тарутинської селищної ради, затвердженої рішенням селищної ради № ____ від _________ р., або за результатами конкурсу на право оренди комунального Майна і становить _______грн. в місяць, без ПДВ. 
3.2. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.
3.3. У разі користування Майном протягом неповного календарного місяця (першого та/або останнього місяців оренди) добова орендна плата за дні користування визначається згідно з чинною Методикою розрахунку на основі орендної плати за відповідні місяці пропорційно дням користування. 

3.4. Розмір орендної плати переглядається на вимогу однієї із Сторін у разі зміни Методики її розрахунку, істотної зміни стану об'єкта оренди з незалежних від Сторін причин та в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

3.5. Орендна плата перераховується на відповідний рахунок Орендодавця щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця.

3.6. Орендна плата, перерахована несвоєчасно або не в повному обсязі, підлягає індексації і стягується відповідно до чинного законодавства України з урахуванням пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, уключаючи день оплати.

3.7. У разі, якщо на дату сплати орендної плати заборгованість за нею становить загалом не менше ніж три місяці, Орендар також сплачує штраф у розмірі ______ % від суми заборгованості.
3.8. Зайва сума перерахованої орендної плати, підлягає заліку в рахунок подальших платежів. 
3.9.У разі припинення (розірвання) Договору оренди Орендар сплачує орендну плату до дня повернення Майна за актом приймання-передавання включно. Закінчення строку дії Договору оренди не звільняє Орендаря від обов'язку сплатити заборгованість за орендною платою, якщо така виникла, у повному обсязі.

4. Права та обов'язки Орендодавця

4.1. Орендодавець має право:

4.1.1.контролювати наявність, стан, напрями та ефективність використання Орендарем майна відповідно до умов Договору оренди (проводити необхідний огляд, вживати відповідних заходів реагування, здійснювати в процесі перевірки фото- або відеофіксацію стану та умов використання майна).

4.1.2.виступати ініціатором щодо внесення змін чи доповнень до Договору або його розірвання у разі погіршення стану орендованого майна внаслідок невиконання або неналежного виконання умов Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством.
4.1.3. відмовитися від Договору та вжити необхідних заходів для примусового звільнення та повернення Орендарем майна у випадках, передбачених Договором. 
4.1.4. нараховувати та стягувати з Орендаря заборгованість з орендної плати та інші збитки в порядку, визначеному законодавством України. 

4.2.Орендодавець зобов'язується:

4.2.1. протягом встановленого терміну передати по акту приймання-передачі майно Орендарю;

4.2.2. не вчиняти дій, які б перешкоджали Орендарю користуватися майном на умовах цього Договору;

4.2.3. за результатами проведеної експертної оцінки майна, яку здійснює Орендар за рахунок власних коштів, зробити перерахунок орендної плати з моменту початку оренди нерухомого майна шляхом укладання додаткової угоди;

4.2.4. у випадках реорганізації Орендаря до припинення чинності цього Договору переукласти цей Договір на таких самих умовах з одним правонаступників, якщо останній згоден стати Орендарем.

 4.2.5. у разі зміни реквізитів, рахунків тощо письмово повідомляти про це Орендаря. Орендодавець має інші права та обов’язки, що випливають з цього Договору, та передбачені чинним законодавством. 

5. Права та обов'язки Орендаря.

 5.1. Орендар має право:

 5.1.1.користуватися майном відповідно до його призначення та умов цього Договору;
 5.1.2. виключно за письмової згоди Орендодавця проводити невідокремлювані поліпшення чи реконструкцію орендованого майна за рахунок власних коштів; залишити за собою проведені ним поліпшення майна, здійснені за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди;
5.1.3. виступати замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного ремонту; 

5.1.4. виключно за погодженням Орендодавця передавати майно в суборенду. При цьому строк надання майна у суборенду не може перевищувати терміну дії договору оренди, а плата за суборенду цього майна, яку отримує Орендар не повинна перевищувати орендної плати Орендаря.

5.2. Орендар зобов'язується:

5.2.1. Використовувати об'єкт оренди відповідно до умов договору та за цільовим призначенням відповідно до прийнятих зобов'язань.

5.2.2. Зберігати орендоване майно, запобігати його пошкодженню та псуванню. 
5.2.3.Своєчасно здійснювати за свій рахунок поточний ремонт, належне утримання і обслуговування орендованого приміщення, його інженерно-технічного обладнання, інвентарю та прибудинкової території.

5.2.4.Забезпечувати безперешкодний доступ представників Орендодавця до орендованих приміщень, з метою перевірки виконання умов договору і обстеження стану об'єкта оренди, інженерних служб, та надавати на першу вимогу всю необхідну інформацію і документи щодо об'єкта оренди з метою контролю за використанням об'єкта оренди за цільовим призначенням, визначеним у розділі 1 цього договору.

Забезпечувати безперешкодний доступ представників Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережна №3, №5, №7» за наявності в них відповідних повноважень для огляду елементів орендованих приміщень чи внутрішньобудинкових інженерних мереж та систем  в денний час, а в разі аварій і в нічний час;

5.2.5. Протягом місяця після укладення цього Договору застрахувати орендоване майно не менше, ніж на його вартість на користь Орендодавця, який несе ризик випадкової загибелі чи пошкодження об'єкта оренди, у порядку, визначеному законодавством, і надати Орендодавцю копії страхового полісу і платіжного доручення. Постійно поновлювати договір страхування таким чином, щоб увесь строк оренди майно було застрахованим.

5.2.6. Щомісяця до 20 числа надавати Орендодавцеві інформацію про перерахування орендної плати за попередній місяць (копію платіжного доручення з відміткою обслуговуючого банку про перерахування орендної плати). На вимогу Орендодавця проводити звіряння взаєморозрахунків по орендних платежах і оформляти відповідні акти звіряння.

 5.2.7. У разі припинення або розірвання договору повернути Орендодавцеві, орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, та відшкодувати Орендодавцеві збитки в разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) орендованого майна з вини Орендаря. 
5.2.8. Здійснювати витрати, пов'язані з утриманням орендованого майна. Протягом 15 робочих днів після підписання цього договору укласти  з Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Набережна №3, №5, №7» договір відшкодування витрат на утримання орендованого майна та постачання комунальних послуг, відповідно кошторису внесків і платежів, затвердженого Загальними зборами та згідно з чинним законодавством, укласти індивідуальний договір електропостачання з енергопостачальною компанією.

5.2.9. Нести відповідальність за дотримання правил експлуатації інженерних мереж, пожежної безпеки і санітарії в орендованих приміщеннях згідно із законодавством.

5.2.10. У разі зміни рахунку, назви, телефону, юридичної адреси Орендаря повідомляти про це Орендодавця у тижневий строк. 

5.2.11. Здійснити нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію цього договору (якщо це передбачено законодавством) за рахунок своїх коштів. 

6. Відповідальність і вирішення спорів за Договором

6.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

6.2.Орендодавець не відповідає за зобов'язаннями Орендаря. Орендар не відповідає за зобов'язаннями Орендодавця, якщо інше не передбачено цим Договором. Орендар відповідає за своїми зобов'язаннями і за зобов'язаннями, за якими він є правонаступником, виключно власним майном. Стягнення за цими зобов'язаннями не може бути звернене на орендоване комунальне майно.

6.3. Спори, які виникають за цим Договором або в зв'язку з ним, не вирішені шляхом переговорів, вирішуються в судовому порядку. 

7. Строк дії договору та умови його припинення.

7.1.Цей Договір є укладеним з моменту підписання його Сторонами і діє: з «___»________20___р. по «____»_______20___ р. включно. У разі, якщо законом передбачене нотаріальне посвідчення і державна реєстрація, цей Договір є укладеним з моменту державної реєстрації.

7.2.Умови цього Договору зберігають чинність протягом всього строку дії цього Договору, у тому числі у випадках, коли після його укладання законодавством встановлено правила, що погіршують становище Орендаря, а в частині зобов'язань Орендаря щодо орендної плати, відшкодування інших витрат, матеріальних збитків тощо - до виконання зобов'язань.

7.3.У разі відсутності заяви однієї зі Сторін про припинення або зміну цього Договору після закінчення строку його дії, протягом одного місяця, Договір вважається продовженим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені цим Договором. Зазначені дії оформляються відповідним додатком до цього договору, який є невід'ємною частиною цього Договору.

7.4.Одностороння відмова від Договору не допускається, крім виключних випадків, передбачених пунктом 7.5. цього Договору. 

7.5. Договір може бути розірваний з ініціативи Орендодавця в односторонньому порядку в разі:

7.5.1.несплати Орендарем орендної плати протягом трьох місяців підряд;

7.5.2.виявлення факту використання майна не за цільовим призначенням, визначеного цим Договором;

7.5.3. відмови/ухилення Орендаря від підписання акта приймання-передачі протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання акта від Орендодавця. Лист з відмовою від Договору направляється поштою з повідомленням про вручення за місцезнаходженням Орендаря, вказаним у Договорі. Договір є розірваним з дати одержання Орендарем повідомлення Орендодавця про відмову від Договору, або з дати повернення Орендодавцю відмови від Договору з відміткою відділення зв'язку про відсутність Орендаря за вказаною адресою. 

7.6. Договір припиняється в разі:
 - ліквідації Орендодавця або Орендаря;
 - закінчення строку, на який його було укладено
 - банкрутства Орендаря;
 - загибелі орендованого майна;
 - смерті Орендаря (якщо орендарем є фізична особа);
 - в інших випадках, передбачених законом.

8. Додаткові умови.

 8.1.Сторони не відповідають за неналежне виконання цього Договору внаслідок дії форс- мажорних обставин. Якщо будь-яка з таких обставин безпосередньо вплинула на виконання зобов'язань в термін, встановлений Договором, то цей термін відповідно відкладається на час дії цих обставин.

8.2. Поліпшення майна, виконані Орендарем за власні кошти, які неможливо відокремити від майна без заподіяння йому шкоди, залишаються у комунальній власності Тарутинської селищної ради. 

8.4.У випадках, не передбачених цим Договором, сторони керуються нормами чинного законодавства. 
8.5.Даний Договір складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу і надаються по одному для кожної сторони. 

9.Додатки 
9.1. Додатки до цього Договору є його невід’ємною і складовою частиною. 

9.2. До цього Договору додаються: 
- розрахунок орендної плати;
- акт приймання-передачі орендованого майна;
- витяг з Державного реєстру правочинів про державну реєстрацію Договору (у разі оренди нерухомого майна на строк, не менший ніж три роки).

10. Місцезнаходження та платіжні реквізити сторін

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                          А.Б.Куракова

 

Без коментарів.