Рішення чергової 39 сесії Тарутинської селищної ради VII скликання № 586-VII – № 594-VII від 24.10.2019 року


Рішення-СР-09-2019.docЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність

територіальної громади смт Тарутине Тарутинського району

Одеської області з спільної власності  територіальних громад

Тарутинського району артезіанської свердловини №7000,

розташованої на території комунального підприємства

«Тарутинська центральна районна лікарня» Тарутинської районної ради

Одеської області за адресою: Одеська область, Тарутинський район,

смт Тарутине, вул. Красна 75.

 

Відповідно до статті 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Тарутинської районної ради від 22.10.2019 року №02-12/108 , Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на прийняття безоплатно в комунальну власність територіальної громади смт Тарутине Тарутинського району Одеської області з спільної власності територіальних громад Тарутинського району артезіанської свердловини №7000, розташованої на території комунального підприємства «Тарутинська центральна районна лікарня» Тарутинської районної ради Одеської області за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Красна 75, басейн р. Анчокрак /басейн річок Причорномор’я/ район басейну річок Причорномор’я, яка знаходиться на балансі КП «Тарутинська ЦРЛ» за інвентарним номером 101310017, ведена в експлуатацію 22.06.1972 року, первина вартість 1009500,00 гривень, знос складає 718249,00 гривень, залишкова вартість – 291251,00 грн. 
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради (Березовський О.С.)

 

 

Секретар Тарутинської  селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

 

№ 588–VII

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва  «Капітальний ремонт тротуарних доріжок із зливовою каналізацією по провулку  від вул. Центральна №67 до вул. Широка №56 в смт Тарутине Тарутинського району Одеської області»

 

Керуючись пунктами 22, 42 частини 1 статті 26, пунктів 2, 6 статті 64 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні»,  Тарутинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва «Капітальний ремонт тротуарних доріжок із зливовою каналізацією по провулку від вул. Центральна №67 до вул. Широка №56 в смт Тарутине Тарутинського району Одеської області» у           сумі 110,00 тис.грн. (сто десять тисяч грн.).
 2. Фінансування робіт з Капітального ремонту тротуарних доріжок із зливовою каналізацією по провулку від вул. Центральна №67 до вул. Широка №56 в смт Тарутине Тарутинського району Одеської області  здійснювати за рахунок коштів селищного бюджету.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного, культурного розвитку і планування бюджету (Чернєва О.О.)

 

Тарутинський селищний голова                                                 І.І.Куруч

 

№ 586–VII      24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про оприлюднення проектурішення

«Про затвердження Порядку пайової участі замовників

у розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури смт Тарутине»

 

З метою залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту на території Тарутинської селищної ради, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  ст.30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», керуючись ст.ст.26, 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Оприлюднити проект рішення селищної ради «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине» (додається), на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради та на інформаційному стенді Тарутинської селищної ради за адресою: смт Тарутине, вул Красна, 201.

2. Розмістити повідомлення про оприлюднення вищезазначеного регуляторного акту-проекту рішення в районній газеті «Знамя труда».

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Куракову А.Б.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                 І.І.Куруч

 

№ 587-VIІ

24.10.2019                                                                                                

                  

 

 

Додаток до рішення сесії

селищної ради від 24.10.2019 №587-VIІ

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Порядку пайової участі

замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине

 

З метою залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту на території Тарутинської селищної ради, відповідно до ст.30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», керуючись ст.ст.26, 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Порядок пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине (додається).
 2. Затвердити Типовий договір про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине (додається).
 3. Затвердити Положення про комісію з питань залучення коштів та розподілу коштів пайової участі замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Тарутинської селищної ради (додається).
 4. Затвердити склад комісії з питань залучення та розподілу коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Тарутинської селищної ради (додається).
 5. Затвердити зразок заяви про укладення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту на території Тарутинської селищної ради (додається).
 6. Затвердити Розрахунок величини пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине (додається).
 7. Визначити виконавчий комітет Тарутинської селищної ради уповноваженим органом по регулюванню діяльності з пайової участі у розвитку інфраструктури селища Тарутине.
 8. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року та діє до 01.01.2021 року.
 9. Вважати такими, що втратили чинність рішення Тарутинської селищної ради від 27.03.2012 року № 225-VI «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Тарутине», рішення Тарутинської селищної ради від 19.04.2018 року № 379-VII «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Тарутинської селищної ради VI від 27.03.2012 року № 225-VI «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Тарутине».
 10. 10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку і планування бюджету (Чернєва О.О.) та з питань  житлово-комунального господарства, побутовому, торгівельному обслуговуванню, транспорту та зв’язку  (Березовський О.С.)

 

Тарутинський селищний голова                                                 І.І.Куруч

 

 

№ ______-VIІ                   ___.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

 гр. Янчоглов Олександр Дмитрович

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву , Янчоглова Олександра Дмитровича про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Янчоглову Олександру Дмитровичу, загальною площею 0,15 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Красна,12.

2. Рекомендувати Янчоглову Олександру Дмитровичу у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 589/1-VІІ                                                    

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

 гр. Сараф Ганна Афанасіївна

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву , Сараф Ганни Афанасіївни про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Сараф Ганні Афанасіївні загальною площею 0,15 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Радісна,8.

2. Рекомендувати гр. Сараф Ганні Афанасіївні у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 589/2-VІІ                                                    

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

гр. Карабаджак Василь Іванович

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву , Карабаджака Василя Івановича про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Карабаджаку Василю Івановичу загальною площею 0,15 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Панасенко капітана, 7.

2. Рекомендувати Карабаджаку Василю Івановичу у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 589/3-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва

та обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

 гр. Чиканчи Микола Миколайович

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40,  81, 91,  118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву , Чиканчи Миколи Миколайовича про безоплатну передачу  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Чиканчи Миколі Миколайовичу загальною площею 0,15 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Панасенко капітана, 20.

2. Рекомендувати гр. Чиканчи Миколі Миколайовичу у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 589/4-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про передачу в  приватну власність земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд              

(присадибна ділянка)

 

Розглянувши заяву Кічука Юрія Івановича  щодо передачі в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), керуючись статтею 12, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати Кічуку Юрію Івановичу в приватну власність земельну ділянку площею 0,1500 га за кадастровим номером 5124755100:02:002:0386, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) з земель комунальної власності  Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області.  Земельна ділянка розташована за адресом: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине, вул. Центральна,40.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 590/1-VІІ                                                    

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про передачу в  приватну власність земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши заяву Волкова Костянтина Валентиновича  щодо передачі в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), керуючись статтею 12, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати Волкову Костянтину Валентиновичу в приватну власність земельну ділянку площею 0,1500 га за кадастровим номером 5124755100:02:002:0464, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) з земель комунальної власності  Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області.  Земельна ділянка розташована за адресом: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине, вул. Садова, 61.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 590/2-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Про затвердження технічної

документації із землеустрою 

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 122 Земельного кодексу України,  Закону України  «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України  «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розроблена ФО-П Жеріт М.В..  згідно заяви  громадянки України Парчевської В.С., Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянки України Парчевської Валентині Савеліївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту).

2. Виділити громадянці України Парчевській Валентині Савеліївні в натурі (на місцевості) земельну ділянку площею 0,1507 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5124755100:01:001:0675.

3. Передати у власність громадянці Парчевській Валентині Савеліївні України земельну ділянку площею 0,1507 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5124755100:01:001:0675.

4. Використовувати земельну ділянку з дотримуванням вимог законодавства України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з регулювання земельних відносин.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 591/1-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 122 Земельного кодексу України,  Закону України  «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України  «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розроблена ФО-П Жеріт М.В. згідно заяви  громадянки України Парчевської В.С., Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

                                

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Парчевської Валентини Савеліївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту).

2. Виділити громадянину України Парчевській Валентині Савеліївні в натурі (на місцевості) земельну ділянку площею 0,5500 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5124755100:01:001:0674.

3. Передати у власність громадянки Парчевській Валентині Савеліївні України земельну ділянку площею 0,5500 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5124755100:01:001:0674.

4. Використовувати земельну ділянку з дотримуванням вимог законодавства України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з регулювання земельних відносин.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 591/2-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                              

Про надання дозволу  на розроблення

технічної документації із землеустрою 

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 122 Земельного кодексу України,  Закону України  «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України  «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», згідно заяви  громадянина  Топал І.Г., Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області (за межами населеного пункту) громадянину України Топалу Івану Георгійовичу - власнику земельної частки (паю), що посвідчено сертифікатом на право на земельну частку (пай) від 28.01.1998 року ОД № 0535932 згідно схеми поділу земель  ВАТ  «Ударний»  площею 0,70  умовних кадастрових гектарів. 

2. ФО Топалу Івану Георгійовичу   забезпечити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати її на затвердження Тарутинській селищній раді у встановлений законом термін.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з регулювання земельних відносин.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 592-VІІ                                                    

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років для 

розміщення та експлуатації основних, підсобних

і допоміжних будівель та споруд будівельних

організацій та підприємств

Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона №-15»

 

Розглянувши клопотання Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона  №-15» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років, для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств,  керуючись, статтями 12, 93,124,1861 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, (кадастровий номер: 5124755100:02:001:0814), площею 0,2108 га, на умовах довгострокової оренди строком на 49 років Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона №-15»в особі керівника Чорбаджи А.І., для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, за адресою: Одеська область, Тарутинський район,  смт. Тарутине, вул. Красна,212.

2. Тарутинському селищному голові укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона №-15»в особі керівника Чорбаджи А.І. довгостроковий договір оренди строком на 49 років на земельну ділянку площею 0,2108 га для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств розташованої за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Красна, 212.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.).

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 593-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду строком на 49 років

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

гр. Кісеолар Денис Миколайович

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40, 93, 118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву, Кісеолар Дениса Миколайовича про передачу  земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 років  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кісеолар Денису Миколайовичу загальною площею 0,0700 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Центральна, 69.

2. Рекомендувати гр. Кісеолар Денису Миколайовичу у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у довгострокову оренду строком на 49 років.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 594/2-VІІ                                                   

24.10.2019

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду строком на 49 років

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                 

гр. Чолак Ганна Андріївна

 

Згідно ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” на підставі статей 12, 40, 93, 118,  126  Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву, Чолак Ганні Андріївні про передачу  земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 років  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тарутинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чолак Ганні Андріївні загальною площею 0,15 га. Земельна ділянка розташована за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт Тарутине,  вул. Красна,58.

2. Рекомендувати гр. Чолак Ганні Андріївні у 30 денний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

3. Після погодження, у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України, технічну документацію із землеустрою подати до Тарутинської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки  у довгострокову оренду строком на 49 років.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                    А.Б.Куракова

 

№ 594/1-VІІ                                                   

24.10.2019

Без коментарів.