ОГОЛОШЕННЯ про відкриту вакансію посадової особи місцевого самоврядування в Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області (начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства)


ОГОЛОШЕННЯ
про відкриту вакансію посадової особи місцевого самоврядування
в Тарутинській селищній раді Болградського району
Одеської області

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області  оголошено добір на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в період дії воєнного стану: начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства (VІ категорія).

 

Опис вакантної посади

 

Найменування і місцезнаходження державного органу Тарутинська селищна рада Болградського району Одеської області

68500, Одеська область, Болградський район, смт. Тарутине, вул. Широка, буд. 1

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення в період дії воєнного стану Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства, VІ категорія
Посадові обов'язки У межах визначених повноважень розгляд пропозицій, звернень, заяв, що надходять до виконавчого комітету (апарату) місцевої ради, підготовка відповідних матеріалів та подання їх на розгляд селищному голові.

 Підготовка самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційних звітів та аналітичних матеріалів для подання до Департаментів та Управлінь обласної державної адміністрації.

Розгляд проектів та технічної документації із землеустрою щодо відповідності земельної ділянки містобудівним умовам та планувальним рішенням згідно наявної містобудівної документації та надання висновків про їх погодження.

Здійснення контролю за формуванням цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, норм їх споживання та за їх дотриманням.

Здійснення заходів щодо ведення в установленому порядку єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Участь у вирішенні питань щодо здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові територій.

Здійснення інших повноважень та функцій, що випливають з покладених на відділ завдань, а також покладаються на відділ селищною радою та селищним головою.

Умови оплати праці -   посадовий оклад - 7000;

-   надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування;

-   надбавка за вислугу років;

-   інші виплати, премії - у разі встановлення

Інформація про строковість призначення на посаду На період воєнного стану.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади посадових осіб місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом.

Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для участі у доборі на посаду посадових осіб місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає документи:

1.      заяву на участь у конкурсі;

2.      заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3.      дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4.      копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5.      копію документа, який посвідчує особу;

6.      копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7.      письмову згоду на обробку персональних даних.

Документи приймаються до 17:00 11.04.2023 року до Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону, особи яка надає додаткову інформацію ДЕДЕ Віта Вікторівна

(098) 245-26-48

 

Кваліфікаційні вимоги
Освіта Повна вища інженерно-будівельна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста
Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби або досвід служби в органах місцевого самоврядування, не менше 1 року
  Стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років;
Володіння державною мовою вільне володіння
Інші вимоги до професійної компетентності
Комунікація та взаємодія, ефективність координації з іншими, орієнтація на професійний розвиток, самоорганізація та самостійність в роботі, відповідальність, доброчесність.

 

Без коментарів.