Розпорядження Тарутинського селищного голови № 17 від 03.04.2019 року “Про скликання тридцять п’ятої  сесії сьомого скликання Тарутинської селищної ради”


Розпорядження-№-17.docxЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  № 17

 

03.04.2019 року

смт. Тарутине

 

Про скликання тридцять п’ятої  сесії сьомого скликання

Тарутинської селищної ради

 

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 3.2.1, 3.2.2, 3.4.1., 3.4.5. Регламенту Тарутинської селищної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 03.12.2015 року № 7-VІІ:

 

  1. Скликати чергову тридцять п’яту сесію Тарутинської селищної ради сьомого скликання з 08.04.2019 року, пленарне засідання якої провести 23 квітня 2019 року о 15 годині в приміщені адмінбудинку Тарутинської районної ради в малому залі засідання, на першому поверсі.

 

  1. 2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні чергової тридцять п’ятої сесії Тарутинської селищної ради сьомого скликання наступні питання:

 

1).  Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тарутинської селищної ради.

(Доповідач юрист селищної ради Бородич Л.К)

2). Про прийняття в комунальну власність територіальної громади смт Тарутине Тарутинського району Одеської області об’єктів житлового містечка ПАТ «ГАЗТРАНЗИТ».

(Доповідач заступник селищного голови Шавьолкін Ю.І. )

3). Про виділення коштів з селищного бюджету на проведення інвентаризації земель комунальної власності в межах смт. Тарутине Тарутинського району Одеської області. 

(Доповідач головний бухгалтер селищної ради Жосан О.В., співдоповідач землевпорядник селищної ради Пенков В.В.)

4). Про виділення коштів з селищного бюджету на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

(Доповідач головний бухгалтер селищної ради Жосан О.В., співдоповідач землевпорядник селищної ради Пенков В.В.)

5).Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 року №475-VII «Про Тарутинський селищний бюджет на 2019 рік»

(Доповідач головний бухгалтер селищної ради Жосан О.В.)

6). Земельні питання

(Доповідач   землевпорядник селищної ради Пенков В.В.)

3. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради сьомого скликання та надати матеріали з питань, що розглядатимуться на черговій тридцять п’ятій сесії сьомого скликання.

 

 

  Тарутинський селищний голова                                           І.І. Куруч

Без коментарів.