Розпорядження Тарутинського селищного голови № 12 від 15.02.2019 року “Про перенесення дати скликання чергової XXХІV сесії сьомого скликання Тарутинської селищної ради”


Розпорядження-12.docxЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  № 12

  15.02.2019 року                                                                                           смт. Тарутине 

Про перенесення дати скликання

чергової XXХІV сесії сьомого скликання

Тарутинської селищної ради

Відповідно до частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, пункту 4, 8 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 3.2, 3.3, 3.4 статті 3 Регламенту Тарутинської селищної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 03.12.2015 року № 27-VІІ:

  1. Перенести дату проведення чергової XXХІV сесії Тарутинської селищної ради VII скликання на 28 лютого 2019 року о 15 годині в приміщені адмінбудинку Тарутинської районної ради в малому залі засідання, на першому поверсі.
  1. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні чергової XXХІV сесії Тарутинської селищної ради VII  скликання, додатково, наступні питання (рекомендований порядок денний додається)
  1. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради сьомого скликання та надати матеріали з питань, що розглядатимуться на черговій XXХІV сесії селищної ради.

 

    Тарутинський селищний голова                                           І.І. Куруч


Додаток до розпорядження

№ 12 від 15.02.2019 року

   

Доповнення до рекомендованого порядку денного ХХХІV сесії сьомого скликання

Тарутинської  селищної ради

28.02.2019 року

1).  Про розроблення Звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану населеного пункту смт. Тарутине Тарутинського району Одеської області

(Доповідач землевпорядник селищної ради Пенков В.В.)

                                                                    (Доповідач секретар селищної ради Куракова А.Б.)

2). Про внесення змін до рішення селищної ради 20.12.2018 № 471 -VIІ  Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища Тарутине   на 2019 рік.                                                                          

(Доповідач секретар селищної ради Куракова А.Б.)

  3). Про внесення змін до додатку  №2  до рішення сесії  від 20.12.2018   № 476-VII «План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тарутинської селищної ради на 2019 рік»

 (Доповідач секретар селищної ради Куракова А.Б.)

  4).Про внесення змін до рішення селищної ради «Про персональні стипендії Тарутинської селищної ради в галузі освіти для обдарованих дітей смт Тарутине у 2018-2019 навчальному році»

(Доповідач секретар селищної ради Куракова А.Б.)

  5). Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва і кошторисної  частини проектної документації «Будівництво каналізації по вулицям Квіткова, Красна, Садова, Центральна, ім. Панасенко капітана смт. Тарутине Тарутинського району Одеської області»

                                                                              (Доповідач Голова селищної ради Куруч І.І.)

  Секретар СР                                                      А.Б. Куракова

Без коментарів.