Розпорядження Тарутинського селищного голови № 58-ОД від 31.05.2024 року “Про скликання чергової 50-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


 

58-ОД-31.05.2024-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-50-СЕСІЇ-НА-11.06.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 50-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

 1. Скликати чергову п’ятдесяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 31.05.2024 року, пленарне засідання якої провести 11.06.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

 

 1. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової п’ятдесятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

 

 1. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради (АБРАМЧУК Т.І.) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання п’ятдесятої сесії Тарутинської селищної ради.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 Секретар Тарутинської селищної ради                              Анетта КУРАКОВА

 

№ 58-ОД

31.05.2024                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 31.05.2024 № 58-ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання п’ятдесятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

                                                                        11 червня  2024 року, початок о 10.00

 10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової п’ятдесятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

 Секретар Тарутинської селищної ради

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової п’ятдесятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про внесення змін та затвердження фінансового плану зі змінами Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня»  Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024 рік
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про безоплатну передачу інверторного генератора BLACK DECKE на потреби *** окремої *** бригади Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.03.2024 № 3068-VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають приватизації в 2024 році»
 3. Про приватизацію об’єкта комунальної власності, який включено до переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають  приватизації в 2024 році, що розташований за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Петрівськ, вул. Центральна, буд. 121В    
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

             головний спеціаліст з питань комунальної

власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства».
 2. Про надання згоди на списання основних засобів КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області.
 3. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна, яке входить до єдиного майнового комплексу КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області для розміщення КНП « Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Програми «Благоустрій територій населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади» на 2024 рік.
 2. Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

начальник  відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952 – VIII «Про бюджет Тарутинської селищної територіальної громади на 2024 рік» за І квартал 2024 року.
 1. Про затвердження Порядку та нормативу відрахувань до бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Тарутинської селищної  ради з 01 січня 2025 року
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Різне

Без коментарів.