Розпорядження Тарутинського селищного голови № 4-ОД від 09.01.2024 року “Про скликання позачергової 45-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


4-ОД-09.01.2024-СКЛИКАННЯ-ПОЗАЧЕРГОВОЇ-45-СЕСІЇ-НА-16.01.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання позачергової 45-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати позачергову сорок п’яту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 09.01.2024 року, пленарне засідання якої провести 16.01.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання позачергової сорок п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок п’ятої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                         Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 4-ОД

09.01.2024


Додаток

до розпорядження селищного голови

від 09.01.2024 № 4-ОД 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок п’ятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        16 січня  2024 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного позачергової  сорок п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Голова Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергової сорок п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу Фінансового управління Тарутинської селищної ради на баланс Тарутинської селищної ради для потреб відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради
 2. Про прийняття гуманітарної (благодійної) допомоги для Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

             головний спеціаліст з питань комунальної

власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про доцільність передачі в  оренду частини нежитлової будівлі, загальною  площею 16,6 кв.м., яка розташована за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Красна, буд. 75
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження програми реалізації Стратегії реформування шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти Тарутинської громади.
 2. Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Тарутинської селищної ради на 2024¬-2026 роки
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

            начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття захисної споруди цивільного захисту з державної  власності до комунальної власності   Тарутинської селищної територіальної  громади
Доповідач: ІВАНОВА

Марина Сергіївна

             головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту оборонної роботи, взаємодії з  правоохоронними органами та охорони праці Тарутинської селищної ради                                                                      
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження подання щодо перейменування населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади.
Доповідач:  АБРАМОВА

Олена Михайлівна

 секретар виконавчого комітету Тарутинської селищної ради

 

 1. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ "СЕРПНЕВЕ -Л".
 2. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з АРОНЄТ С.М.
 3. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. ГУТКАН І.Ф.
 4. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ТОВ "АТА СЕРВІС".
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під полезахисними лісовими смугами та надання її в оренду гр. КУЛІ С.С.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (2,0000га) с Калачівка.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (2,0000га) смт Березине.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (60,8440га).
 9. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з метою її формування та внесення відомостей до Державного земельного кадастру, що розташована за адресою: смт Тарутине вул. Красна.
 10. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за межами населеного пункту с. Малоярославець Перший (0,70га).
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Без коментарів.