Розпорядження Тарутинського селищного голови № 24-ОД від 05.03.2024 року “Про скликання чергової 47-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


24-ОД-05.03.2024-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-47-СЕСІЇ-НА-06.03.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 47-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову сорок сьому сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.03.2024 року, пленарне засідання якої провести 15.03.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок сьомої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 Тарутинський селищний голова                                                     Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 24-ОД

05.03.2024

 

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 05.03.2024 № 24-ОД 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок сьомої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        15 березня  2024 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Голова Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження звіту Тарутинського селищного голови «Про роботу Тарутинської селищної ради та її виконавчого комітету у 2023 році»

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова
 1. Про звіт постійної комісії селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту про участь депутатів селищної ради в роботі сесій та засіданні постійних комісій у 2023 році
Доповідач:  ДЕРМЕНЖІ

Федора Семенівна

депутат Тарутинської селищної ради, голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту
 1. Про затвердження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за 2023 рік.
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Володимир Володимирович

            начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту виконання заходів цільових програм на 2021-2023 роки: «Здоров’я»; «Фінансова підтримка»; «Доступна медицина» КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області за 2023 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради за 2023 рік
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження звіту виконання за 2023 рік заходів цільових програм: «Здоров’я» на 2021-2023 роки», «Доступна медицина на 2021-2023 роки», «Фінансова підтримка КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023-2025 роки».
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про безоплатну передачу Квадрокоптера DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo, на потреби прикордонної комендатури швидкого реагування 4 прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України (код ЄДРПОУ 14321742)
 2. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають приватизації в 2024 році
 3. Про приватизацію об’єкта комунальної власності, який включено до переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають  приватизації в 2024 році, що розташований за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Лужанка, вул. Центральна, буд. 60
 4. Про доцільність передачі в оренду частини нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Одеська область, Болградський район, с-ще Тарутине, пр-т Миру, буд. 34
 5. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.09.2022 № 2310-VIII «Про затвердження переліку об’єктів рухомого та нерухомого майна (крім земельних ділянок), які входять до комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області» (зі змінами)
 6. Про надання дозволу на безоплатну передачу будівлі амбулаторії з балансу комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на баланс комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

             головний спеціаліст з питань комунальної

власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про безоплатну передачу з балансу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства «Виробниче управління житлового-комунального господарства»
 2. Про внесення змін до Положення про Тарутинський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП « Побутовець».
 2. Про розгляд призупиненого рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 29.02.2024 № 1047 «Про погодження можливості розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності Манжосової Наталі Миколаївни».
Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

начальник  відділ містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про безоплатну передачу з балансу Підгірненського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області рухомого майна на баланс відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради   
 2. Про введення додаткової 0,5 штатної одиниці керівника гуртка в Рівненському ліцеї Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 3. Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів середньої освіти Тарутинської селищної ради на 2024-2026 роки.
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

           начальник  відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 09.12.2020 р. № 26-VIII «Про умови оплати праці Тарутинського селищного голови»
Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

  начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження звіту щодо виконання Комплексної програми соціальної підтримки населення Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Одеської області від 19.01.2021 №101-VIII «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги  соціально незахищеним верствам населення Тарутинської селищної територіальної громади»
 3. Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки населення Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки
 4. Про утворення Служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших маломобільних груп населення «Соціальне таксі»
 5. Про надання матеріальної допомоги мешканцям селищної територіальної громади.
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

    начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 241-VIII від 19.03.2021р. «Про затвердження соціальної програми «Українська родина» на 2021-2024 роки»
Доповідач: КАЩИ

Марія Петрівна

 

Директор Тарутинського селищного центру соціальних служб
 1. Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року №2419 - VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2023 рік» за 2023 рік
 2. Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Тарутинської селищної територіальної громади Болградського району Одеської області «Безпечна Тарутинська громада» на 2024 -2025 роки
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий  бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. СТОЙКОВУ Валерію Васильовичу. (№ 1319)
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. СТОЙКОВУ Валерію Васильовичу. (№ 1282)
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. ГАНЧЕВІЙ Євгенії Георгіївні.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. ДЕЛІ-СЛАВОВІЙ Ользі Дмитрівні.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. КАРА Василю Георгійовичу. (ОД № 0322491)
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. КАРА Василю Георгійовичу. (ОД № 0322492)
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. ЧЄРГУЧА Валентині Семенівні.
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства СТОЙКОВУ В.В.
 9. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ".
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та надання її в оренду гр. ЧЕРЕВИЧЕНКО Ф.О.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. МАГЛІ М.О.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ТЬЯН І.М.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КРАКАН М.С.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ЦУШКО В.Я.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ВРАБІЙ С.Г.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТРУБАНОВУ В.В.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТКАЧЕНКО С.В.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки яка надана в оренду строком на 49 років гр. ДЕДЕ В.І.
 19. Про проведення інвентаризації земельних ділянок на території Тарутинської селищної ради.
 20. Про внесення змін до договору оренди землі № б/н від 07.04.2011року з МАГЛА П.Л.
 21. Про розірвання договорів оренди невитребуваних, нерозподілених земельних ділянок з СФГ "ЛАН"
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. НІКОЛАЄВУ Івану Миколайовичу.
 23. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ДОЖІ Дмитру Дмитровичу.
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ТОПАЛУ Василю Івановичу.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. БАХЧИВАНЖИ Івану Івановичу.
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. НІКОЛАЄВУ Івану Івановичу.
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. СТОЯНОВУ Борису Борисовичу.
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ШУПАРСЬКОМУ Феоктисту Федорович.
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ДЕЛІК Федору Івановичу.
 30. Про передачу в постійне користування земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) КП "ВУЖКГ".
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (37,4268га).
 32. Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки.
 33. Про внесення змін до договору оренди землі № 26 від 07.12.2015 р. з СФГ "СВІТЛАНА"
 34. Про внесення змін до договору оренди землі № 28 від 07.12.2015 р. з СФГ "СВІТЛАНА"
 35. Про внесення змін до договору оренди землі № 87 від 29.06.2017 р. з СФГ "СВІТЛАНА"
 36. Про внесення змін до договору оренди землі № 211 від 16.11.2016 р. з СФГ "СВІТЛАНА"
 37. Про внесення змін до договору оренди землі № 212 від 16.11.2016 р. з СФГ "СВІТЛАНА"
 38. Про передачу земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського гр. БАРДТІНОВУ П.Д.
 39. Про надання дозволу СФГ «Ізвор» на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки 7,2686га .
 40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ».
 41. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ»
 42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій КОНЦЕРНУ РАДІОМОВЛЕННЯ, РАДІОЗВ'ЯЗКУ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ (смт. Тарутине)
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій КОНЦЕРНУ РАДІОМОВЛЕННЯ, РАДІОЗВ'ЯЗКУ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ (с. Петрівськ)
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

74.Різне.

Без коментарів.