Розпорядження Тарутинського селищного голови № 13-ОД від 06.02.2024 року “Про скликання чергової 46-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


13-ОД-06.02.2024-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-46-СЕСІЇ-НА-16.02.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 46-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

 

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову сорок шосту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 06.02.2024 року, пленарне засідання якої провести 16.02.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок шостої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Тарутинський селищний голова                                                     Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 13-ОД

06.02.2024


Додаток до розпорядження селищного голови

від 06.02.2024 № 13-ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок шостої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        16 лютого  2024 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Голова Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про доцільність передачі в оренду частини нежитлової будівлі, загальною  площею 18,9 кв.м., яка розташована за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Красна, буд. 75
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей від Фінансового управління Тарутинської селищної ради до Тарутинської селищної ради для потреб відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради.
 2. Про затвердження акту приймання-передачі гуманітарної (благодійної) допомоги для Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області.
 3. Про прийняття у комунальну власність Тарутинської селищної територіальної громади будівлі амбулаторії на 10 робочих місць, розташованої за адресою: Одеська область, Болградський район, с-ще Тарутине, вул. Красна, буд. 114
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

             головний спеціаліст з питань комунальної

власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 22.12.2023 р. № 2939-VIII «Про затвердження програми «Молодь Тарутинщини» на 2024-2025 роки».

 

Доповідач: ЧИСТЯК

Лариса Василівна

            спеціаліст I категорії  відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
 2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Володимир Володимирович

            начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів гр. САРАНДІ Г.М.
 2. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів гр. РАДЧУК І.С.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Литянському В.Д.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Попі С.Г.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Манчеву В.В.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Реулу К.К.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Волковій Т.М.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Касапу В.А. (4,0751га).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Касапу В.А. (1,0000 га).
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Арнауту В.П.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош С.Д. (2,3504 га).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош С.Д. (2,3500 га).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош С.Д. (2,3505 га).
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Акіруш Д.В.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Акірушу В.В.
 16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Акіруш Г.Д.
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Стоянову І.І.
 18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Мирза В.М.
 19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Брусенській М.С.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та надання її в оренду  СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" (0,5478га).
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та надання її в оренду СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" (0,3443га).
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності (0,0076га).
 23. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради від 25.12.2007року № 269-V «О предоставлении разрешения на изготовление проекта землеустройства по отводу земельных участков безплатно в собственность для строительства и обслуживания жилого дома и хозпостроек».
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць селищ Серпневе, Березине та сіл  Вільне, Малоярославець Перший Болградського району Одеської області.
 25. Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Фучеджи І.Г.
 26. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Лужанської неповної середньої школи.
 27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення СФГ «КРИСТАЛ».
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Іоргову Д.М.
 29. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755100:02:002:0597.
 30. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755100:02:002:0596.
 31. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755100:02:002:0595.
 32. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755100:02:002:0594.
 33. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755900:01:001:0412.
 34. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755900:01:001:0413.
 35. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124755900:01:001:0411.
 36. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності 5124785000:01:001:0872.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Без коментарів.