Розпорядження Тарутинського селищного голови № 90-ОД від 26.06.2023 року “Про перенесення чергової 36-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


90-ОД-26.06.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-36-СЕСІЇ-НА-28.06.2023.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про перенесення чергової 36-ї сесії

Тарутинської селищної ради

восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Перенести дату проведення пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 30.06.2023 року на 28.06.2023 року, яке відбудеться о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний (зі змінами) пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання тридцять шостої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Тарутинський селищний голова                                            Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 90-ОД

26.06.2023


Додаток

до розпорядження селищного голови

від 26.06.2023 № 90-ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тридцять шостої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

28 червня 2023 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тридцять шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі двох принтерів з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби Другого відділу Болградського РТЦК та СП.
 2. Про безоплатну передачу душової кабіни з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби 25 прикордонного загону Державної прикордонної служби України
     Доповідач: СУДАК

Олексій Анатолійович

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають приватизації.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін та доповнень до Стратегії розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки. 
 2. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тарутинської селищної ради на 2024 рік
Доповідач: МАСЛЄНКОВА

Ганна Василівна

            головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області пожежного-С/Firefighter-C автомобіль АА-40(131)139 Спеціальний/Special, марка ЗИЛ, тип(модель) 131, 1981 року випуску, номер шасі 428682, універсал-В/Station wagon-B, Легковий спеціалізований/Specializedcar, марка УАЗ, тип(модель) 469 РХ, 1984 року випуску, номер шасі 568642.
Доповідач: КІСЕОЛАР

Леонід Федорович

           завідувач сектором з питань цивільного захисту оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці Тарутинської селищної ради
 1. Про відмову у наданні дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, с. Серпневе, вул. Молодіжна, буд.105
Доповідач: ШИШКОВА

Ніна Іллівна

           начальник відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради
 1. Про надання дозволу на списання основних засобів Серпневського ліцею та відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради Одеської області.
Доповідач: ПАВЛЮК

Іван Володимирович

завідуючий господарством відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.
 1. Про надання дозволу на списання основних засобів.
Доповідач: САБАНЧУК

Тамара Миколаївна

Директор КП «ТЦПРПП» Тарутинської селищної ради.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки
 2. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Кристал" (27,3262).
 3. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Кристал" (35,7236).
 4. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Крук Світланою Василівною.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЦВЄТКОВУ Юрію Дмитровичу.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ГАНЕЛІ Тетяні Георгіївні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТКАЧЕНКО Марії Афанасіївні.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПЛАСТІНІНІЙ Тетяні Степанівні.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КУКУРУЗІ Володимиру Івановичу.(0,1500 га)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КУКУРУЗІ Володимиру Івановичу.(0,5534 га)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАЗАКУ Василю Георгійовичу.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ТІТЕНКО Світлані Федорівні.
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. НИКИТЧЕНКО М.К. яка діє в інтересах неповнолітньої дитини ДЕЛІ-СЛАВОВОЇ Д.Р.
 14. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з метою її формування та внесення відомостей до Державного земельного кадастру, що розташована за адресою: с. Підгірне, вул. Сонячна, 4а.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.