Розпорядження Тарутинського селищного голови № 45-ОД від 12.04.2023 року “Про внесення змін до складу експертної комісії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області”


45-ОД-12.04.2023-Про-внесення-змін-до-складу-ЕК.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про внесення змін до складу експертної

комісії     Тарутинської    селищної  ради

Болградського району Одеської області

 

Керуючись п. 20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи», Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року № 1004, наказом Міністерства юстиції України від 19.06.2013 року № 1227/5 «Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи і організації», керуючись п.4 Положення про експертну комісію Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, затвердженого розпорядженням Тарутинського селищного голови від 11.06.2021 року № 140-ОД «Про затвердження Положення про експертну комісію Тарутинської селищної ради»

 

1. Внести зміни до складу експертної комісії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, а саме: вивести зі складу експертної комісії Дундера Валерія Георгійовича – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері житлово – комунального  господарства, благоустрою та гуманітарних питань у зв’язку із звільненням з посади.

2. Начальнику загального відділу (Березовська С.П.) оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради, голову ЕК селищної ради Куракову А.Б.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                              Сава ЧЕРНЄВ

 

12.04.2023

№ 45-ОД

Без коментарів.