Розпорядження Тарутинського селищного голови № 35-ОД від 24.03.2023 року “Про скликання чергової 33-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


35-ОД-24.03.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-33-СЕСІЇ-НА-06.04.2023.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 33-ї сесії Тарутинської

селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1. Скликати чергову тридцять третю сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 24.03.2023 року, пленарне засідання якої провести 06.04.2023 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання тридцять третьої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 35 - ОД

24.03.2023

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 24.03.2023 № 35-ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тридцять третьої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        06 квітня 2023 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тридцять третьої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять третьої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження звіту Тарутинського селищного голови «Про роботу Тарутинської селищної ради та її виконавчого комітету у 2022 році» 
Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова
 1. Про безоплатну передачу Квадрокоптера DJI Mavic 3, комплекту акумуляторів DJI Mavic 3, кейсу для DJI Mavic 3 на потреби Збройним Силам України за клопотанням фізичної особи **** ***** ***** код РНОКПП ***********.
 2. Про безоплатну передачу талонів на паливо з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби Другого відділу Болградського РТЦК та СП.
 3. Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна з балансу Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 4. Про оприбуткування міжнародної технічної допомоги в рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбX
 5. Про прийняття міжнародної технічної допомоги для КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області.
 6. Про прийняття міжнародної технічної допомоги для Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ткрутинської селищної ради.
     Доповідач: СУДАК

Олексій Анатолійович

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.

 

8.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області за 2022 рік.

Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

  головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності   територіальних громад  сіл,   селищ,  міст   Одеської області  до  комунальної    власності Тарутинської селищної територіальної громади.
Доповідач: ТОПАЛ

Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 16.09.2021 №1169-VIII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2022 рік».
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради за 2022 рік.
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

Директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, смт Тарутине, вул. Центральна , буд.122
Доповідач: ХНИКІНА

Маргарита Петрівна

           головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються відділом земельних ресурсів Тарутинської селищної ради.
Доповідач: КАРАМАВРОВА

Алла Василівна

           в.о. начальника відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
 2. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань.
Доповідач: ДРАГОЙ

Ірина Іванівна

начальник відділу державної реєстрації Тарутинської селищної ради
       
 1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг з видачі ордеру на жиле приміщення.
 2. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг з видачі свідоцтва про право власності.
 3. Про затвердження Програми «Благоустрій територій населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади» на 2023 рік
Доповідач: АБРАМОВА

Олена Михайлівна

Секретар виконавчого комітету Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг з видачі дубліката свідоцтва про право власності.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 16.04.2021року №345-VIII «Про припинення комунального підприємства «ЗЕЛЕНБУД СЕРПНЕВЕ» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації».
 3. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 16.04.2021року №346-VIII «Про припинення комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс Серпневе» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації».
Доповідач: БОРОДИЧ

Ліна Костянтинівна

головний спеціаліст юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про утворення «Місцевої пожежної команди «Ярове» у складі комунальної установи «Місцевої пожежної охорони «Серпневе»» Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 24.12.2020 року №79-VIII «Про утворення місцевої пожежної команди «Серпневе»».
Доповідач: КІСЕОЛАР

Леонід Федорович

завідувач сектору з питань цивільного захисту,  оборонної роботи, взаємодії з  правоохоронними органами та охорони праці Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, членів сімей загиблих військовослужбовців, поранених, зниклих безвісти, які брали участь у захисті України від збройної агресії на 2023-2025 роки.
 2. Про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців на спорудження пам’ятних знаків.
 3. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади

 

Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

  начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради

 

 1. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»
Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

Секретар Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
Доповідач: ДЕДЕ

Віта Вікторівна

головний спеціаліст  відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб, розміщених на території Тарутинської селищної територіальної громади, на 2022-2024 роки
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ 

 1. Про затвердження Переліку земельних ділянок, право оренди на які підлягають продажу на земельних торгах.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. БАНОВУ І.В.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. САРАФУ О.П.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ПАСКАЛОВУ Г.П. (1,1818га)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ПАСКАЛОВУ Г.П. (0,6296га)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. РОТАРЮ С. О. 0,5500га (5124755100:01:001:0786)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. РОТАРЮ С. О. 0,1500га (5124755100:01:001:0787)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. РОТАРЮ С. О. 0,1500га (5124755100:01:001:0789)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. РОТАРЮ С. О. 0,5500га (5124755100:01:001:0788)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ЧЕБАН Т.І.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ДРУМЧОГЛО Г.Г. 3,5000га
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ДРУМЧОГЛО Г.Г. 3,7144га
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. АПОСТОЛОВІЙ О. У.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та передачі її в оренду СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ"
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства гр. ЧЕБАН С.І.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. БЄЛІНСЬКІЙ Л.В. та КУРУ М.В.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ШАРКОВУ П.П.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДОБРІОГЛО О.С.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ХМІЛЬ Ю.М.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ШАРКОВІЙ А.Д.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КАРАДЖІ П.П.
 22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр.  КУКУРУЗІ В.І(0,55га)
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр.  КУКУРУЗІ  В.І(0,15га).
 24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення ТЕЙБАШ Валерію Петровичу.
 25. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. КІШЛОК Юрія Дмитровича.
 26. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої ТОВ "МЕРІТАЙМ ВЕЙ".
 27. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.10.2023 року № 2373-VІІІ «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення фермерського господарства у постійне користування СФГ "КАРІНА"».
 28. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 року № 2119-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. БАЛТАК М.Г.»
 29. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 року № 2204-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. ТРИФОНОВ С.В.»
 30. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 15.07.2021 року № 733-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою».
 31. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 року № 2175-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. ЗАНФІРОВА М.П.»
 32. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 року № 2118-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. СИДОРЕНКО Ф.В.»
 33. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 року № 2008-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. САКАРА К.М.»
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об'єктів газопостачальної станції "Тарутине" (землі трубопровідного транспорту) ПАТ "Газтранзит" 
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.