Розпорядження Тарутинського селищного голови № 187-ОД від 12.12.2023 року “Про скликання чергової 44-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


187-ОД-22.12.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-44-СЕСІЇ-НА-22.12.2023.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 44-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1. Скликати чергову сорок четверту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 12.12.2023 року, пленарне засідання якої провести 22.12.2023 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок четвертої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок четвертої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Секретар Тарутинської селищної ради                                      Анетта КУРАКОВА

 

№ 187-ОД

12.12.2023


Додаток

до розпорядження селищного голови

від 12.12.2023 № 187-ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок четвертої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        22 грудня  2023 року, початок о 10.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок четвертої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Голова Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок четвертої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі Квадрокоптера DJI Mavic 3, з балансу Тарутинської селищної Болградського району Одеської області ради для потреб Збройних сил України через уповноважену особу *** *. *. військовослужбовця ЗСУ ***-ої ***. код РНОКПП ***
     Доповідач: ТОРЛАК

Наталія Іллівна

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Плану роботи Тарутинської селищної ради на 2024 рік.
Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

            Секретар Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження Плану підготовки регуляторних актів Тарутинської селищної ради на 2024 рік.
Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

            Секретар Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження програми «Молодь Тарутинщини» на 2024-2025 роки
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

            Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023-2025 роки.
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024-2026 роки.
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження програми  розвитку надання соціальних послуг в Тарутинській селищній територіальній громаді на 2024-2025 роки.
 2. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки населення Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
 3. Про затвердження положення про організацію роботи служби «Соціальне таксі» Комунальної установи територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Тарутинської селищної ради.
 4. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
 5. Про затвердження Положення про сектор з питань ветеранської політики Тарутинської селищної ради.
 6. Про надання матеріальної допомоги мешканцям селищної територіальної громади.
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

    начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
 3. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 1372-VIII від 17.11.2021 року «Про затвердження Стратегії розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2027роки» (зі змінами).
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Володимир Володимирович

            начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2023 рік».
 2. Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади на 2024 рік.
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Тарутинської селищної ради на 2024рік
 2. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок
 3. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТОПАЛУ М.Г.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЧЕБАНУ Олені Іванівні
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СЕІЗУ Вячеславу Степановичу
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. МАЄВІЙ Килині Афанасіївні
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТОПЧУ Миколі Михайловичу
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. РОТАРЮ Сергію Антоновичу
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЛОБОДІ Тетяні Іванівні
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ВОЛКОВУ Дмитру Степановичу
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЛУКАШОВІ Ользі Анатоліївні.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТОПАЛ Ользі Юріївні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КОВАЛЬЧУК М.П., КОВАЛЬЧУК А.В. та КОВАЛЬЧУК П.В.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та надання її в оренду СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ"
 15. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій КОНЦЕРНУ РАДІОМОВЛЕННЯ, РАДІОЗВ'ЯЗКУ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ДЯКОВУ Петру Миколайовичу.
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)  гр. ТЬЯН Ірині Михайлівні.
 18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)  гр. МАЖАР Наталії Миколаївні.
 19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)  гр. МАГЛІ Миколі Олександровичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об'єктів газопостачальної станції "Тарутине" (землі трубопровідного транспорту) ПАТ "Газтранзит" та прийняття земельних ділянок в комунальну власність.
 21. Про передачу земельних ділянок у постійне користування для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту ТОВ "Оператор газотранспортної системи України".
 22. Про припинення права користування земельною ділянкою з гр. КОШЕЛЄВОЇ Л.С. та КОШЕЛЄВОЇ К.В.
 23. Про припинення права користування земельною ділянкою з гр. КОТЕЛЯ М.М.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. ПОПАЗУ О.С.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. ПАХОВОМУ В.В.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. УЗУН П.І.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (28,5573га).
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення сільськогосподарського виробництва (70,0000га).
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Без коментарів.