Розпорядження Тарутинського селищного голови № 177-ОД від 27.11.2023 року “ Про створення робочої групи з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді”


177-ОД-20.11.2023-Про-створення-групи-з-перейменування.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

Про створення робочої групи з питання

перейменування   населених   пунктів  по

Тарутинській  селищній   територіальній

громаді

 

Відповідно до статті 37,  п.19,20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про географічні назви», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»,  враховуючи правовий режим воєнного стану, введеного в Україні згідно з Указом  Президента  України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного  стану в Україні» (із змінами), затвердженого Законом України  «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з метою з’ясування громадської думки з питання перейменування населених пунктів, які входять до складу Тарутинської селищної територіальної громади відповідно до інформації Українського інституту національної пам’яті від 03.08.2023 та  залучення  представників громадськості  до  розгляду пропозицій з  даного питання, а також для підготовки відповідних пропозицій з подальшим внесенням на розгляд сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області:

1. Створити  робочу групу з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді та затвердити її склад                    (Додаток 1).
2. Затвердити положення про робочу групу з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді  (Додаток 2).
3. Робочій групі з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді:
3.1. Провести громадське обговорення щодо надання пропозицій щодо перейменування населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади  шляхом опитування, у зв’язку з дією на території України воєнного стану.
3.2. Оприлюднити в громадських місцях смт Тарутине, смт Березине,  с. Малоярославець Перший, с. Малоярославець Другий на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади  (Додаток 3).
3.3. Забезпечити прийом, реєстрацію та публікацію пропозицій поданих фізичними та юридичними особами, громадськими об’єднаннями, що не є юридичними особами, в ході громадського обговорення, звіту про узагальнення результатів громадського обговорення;
3.4. Надати пропозиції щодо їх нових назв із підготовкою відповідних інформаційних довідок;
3.5. Здійснити узагальнення результатів громадського обговорення, підготувати відповідний звіт селищному голові;
3.6. Надати висновки за результатами роботи робочої групи на розгляд сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
          
4. Організаційне забезпечення роботи Робочої групи покладається на загальний відділ апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 
5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                            Сава ЧЕРНЄВ

 

27.11.2023

№ 177-ОД


Додаток  1

до розпорядження

селищного голови  від

27.11.2023 №177-ОД

 

 

Склад робочої групи

з питання перейменування населених пунктів

по Тарутинській селищній територіальній громаді

 

 

Анетта

КУРАКОВА

 

- секретар Тарутинської селищної ради Болграського району Одеської області, голова робочої групи

 

Олена

АБРАМОВА

- секретар виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Болграського району Одеської області, заступник голови робочої групи

 

Лілія

ЮРЧУК

- головний спеціаліст загального відділу апарату Тарутинської селищної ради Болграського району Одеської області, секретар робочої групи
 

Члени робочої групи:

 

Олексій

СУДАК

- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань;

 

Олена

СІЛОЧ

- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері економіки та бюджету;

 

Дарія

ТОПАЛ

- начальник юридичного відділу апарату Тарутинської селищної ради

 

Сергій

СІВАЄВ

- староста смт Березине

 

 

Іван

ГУТКАН

- староста с. Малоярославець Другий

 

 

Петро

КІЧУК

- староста с. Ярове та с. Малоярославець Перший

 

Василь

ІВАНОВ

- депутат Тарутинскої селищної ради Болградського району Одеської області VIII скликання

 

Сергій

ДЕДЕ

- депутат Тарутинскої селищної ради Болградського району Одеської області VIII скликання

 

Віктор

ГАНГАН

- член виконавчого комітету, Редактор газети «Знамя труда»

 

Володимир

ТКАЧЕНКО

- представник громадськості

 

 

Людмила

ПОДОЛЮК

- вчитель історії Тарутинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області

 

Світлана

КРУК

- громадський діяч, очільник Тарутинського німецького культурного товариства «Бессарабський дім»

 

Віктор

СМЕТАНА

- представник громадськості

 


 Додаток  2

до розпорядження

селищного голови  від

27.11.2023 №177-ОД

 

ПОЛОЖЕННЯ

про робочу групу з питання перейменування населених

пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді

 

 1. Робоча група з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді (далі – Робоча група) створюється з метою глибокого фахового вивчення і підготовки до розгляду на засіданні Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області  питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді.
 2. Робоча група з фахівців в галузі історії, депутатів  селищної ради, громадських діячів і представників відповідних служб виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області  у складі голови та членів Робочої групи затверджується  розпорядженням селищного голови.
 3. Робота Робочої групи проводиться гласно. На засіданнях Робочої групи можуть бути присутніми депутати селищної ради, посадові особи виконавчих органів та управлінь селищної ради, участь яких необхідна для розгляду питань порядку денного.
 4. Засідання Робочої групи скликаються в разі потреби. Засідання вважається  правомочним, якщо  в  ньому  приймає  участь  не  менше  половини від загального складу  Робочої групи.
 5. 5. Організація роботи Робочої групи покладається на її голову. Голова Робочої групи скликає і веде засідання групи, формує порядок денний засідання. Члени Робочої групи мають право вносити пропозиції та доповнювати порядок денний.
 6.  Робоча група у питаннях, які належать до їх відання, має право отримувати від керівників органів, підприємств, установ, організацій, виконавчих органів та управлінь селищної ради необхідні матеріали і документи, надавати запити щодо підготовки необхідних інформаційних довідок. Запити Робочої групи підлягають обов'язковому розгляду особами, яким вони адресовані.
 7. За результатами вивчення і розгляду питань Робоча група готує висновки щодо пропозицій з питання перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді, які приймаються більшістю голосів від загального складу групи та заносяться до протоколу засідання.
 8. Протокол засідання Робочої групи веде секретар Робочої групи, на якого покладена відповідальність за правильне оформлення протоколів та іншої документації Робочої групи. Протокол оформлюється та підписується головою Робочої групи та її секретарем не пізніше трьох робочих днів з дня проведення засідання.
 9. За результатом роботи Робочої групи складається загальний звіт, висновки якого в подальшому покладаються в основу відповідного проєкту рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області .
 10. Організаційне забезпечення роботи Робочої групи покладається на загальний відділ апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 11. Голова і члени Робочої групи  працюють на громадських засадах.

Додаток  3

до розпорядження

селищного голови  від

27.11.2023 №177-ОД

 

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді

 

Тарутинська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів по Тарутинській селищній територіальній громаді та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Тарутинська селищна рада.

Зауваження та пропозиції подаються до 15 грудня 2023 року на поштову адресу: вул. Широка, буд. 1, смт Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500  та на електронну пошту селищної ради tarutinops@gmail.com.

Громадське обговорення заплановано провести у формі опитування з громадськістю.

Відповідальними особами за проведення громадського обговорення є  робоча група, яка здійснює свою роботу на підставі розпорядження селищного голови № 177-ОД від 27.11.2023.

За результатами роботи робочої групи на розгляд сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області будуть винесені пропозиції для їхнього подальшого надання до Верховної Ради України.

Без коментарів.