Розпорядження Тарутинського селищного голови № 170-ОД від 07.11.2023 року “Про скликання чергової 42-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


170-ОД-07.11.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-42-СЕСІЇ-НА-17.11.2023.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 42-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову сорок другу сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 07.10.2023 року, пленарне засідання якої провести 17.11.2023 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок другої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 Секретар Тарутинської селищної ради                                      Анетта КУРАКОВА

 

№  170-ОД

07.11.2023                                                                                                                                                                                                                                                               


   

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 07.11.2023 №  170-ОД 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок другої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        17 листопада 2023 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

 Секретар Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 23.12.2022р. № 2409-VIII «Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту по Тарутинській селищній територіальній громаді на 2023-2023 роки».
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

            Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Одеської області від 18.12.2020 № 36-VIII «Про утворення Тарутинського селищного центру соціальних служб»
Доповідач: КАЩИ

Марія Петрівна

 

Директор Тарутинського селищного центру соціальних служб
 1. Про доцільність передачі в оренду окремого нерухомого майна на першому поверсі будівлі поліклініки, яка входить до єдиного майнового комплексу КНП «Тарутинська центральна лікарня» ТСРОО та розташовано в селищі Тарутине по вул. Красна, 75.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Виноградівка, вул. Лісова, буд. 102
 2. Про доцільність передачі в оренду частини нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Центральна, буд.122
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

головний спеціаліст з питань комунальної власності  Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі генератора бензинового з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області.
 2. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі генератора бензинового з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради.
 3. Про безоплатну передачу Квадрокоптера DJI Mavic 3, на потреби Збройним Силам України за клопотанням фізичної особи *** * * військовослужбовця ЗСУ **-ої ***.(код РНОКПП **********)
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво за робочим проектом «Капітальний ремонт дитячого садка, за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Березине, вул. Виноградна, 51. Коригування»
     Доповідач: ТОРЛАК

Наталія Іллівна

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 16.04.2021 № 345-VIII «Про припинення комунального підприємства «ЗЕЛЕНБУД СЕРПНЕВЕ» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації»
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 16.04.2021 № 346-VIII «Про припинення комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс Серпневе» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації»
Доповідач: БОРОДИЧ

 Ліна Костянтинівна

головний спеціаліст юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту виконання рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року   №2419 - VIII «Про місцевий бюджет  Тарутинської селищної територіальної   громади на 2023 рік» за 9 місяців 2023 року
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради. 
 1. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр.Іоргову Денису Миколайовичу.
 2. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ТАНУРКОВІЙ А.А.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі її в оренду СФГ «КРИСТАЛ».
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та надання її в оренду СФГ «СВІТЛАНА».
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кольці Євгену Тимофійовичу.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мєгєрі Галині Миколаївні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Луценко Володимиру Івановичу.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іванову Леоніду Івановичу.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чеботар Олександру Миколайовичу.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Маленковій Ользі Олександрівні.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кісе Георгію Георгійовичу.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення ТОВ «АГРОХОЛДІНГ ВІЛЬНИЙ».
 13. Про припинення права постійного користування земельними ділянками ПрАТ «ГАЗТРАНЗИТ» з іноземними інвестиціями.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Бєлуніній Надії Ігнатіївні.(0,5498 га)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Бєлуніній Надії Ігнатіївні. (0,1500 га)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Стояновій Євгенії Степанівні.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Делі-Славовій Дарії Романівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Пепельжи Василю Миколайовичу.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Капітанчук Парасковії Степанівні.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Паскар Миколі Івановичу.(2,5100 га)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Паскар Миколі Івановичу.(5,2222 га)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Желєповій Тетяні Дмитрівні.
 23. Про внесення змін в рішення сесії Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.02.2023 року №2498-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 78Б».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності (5124789400:01:001:0421).
 25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр. Касапу Валентину Анисимовичу.
 26. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр. Узуну Степану Георгійовичу (0,15 га).
 27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр. Узуну Степану Георгійовичу (0,55 га).
 28. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Логвінову Олександру Сергійовичу.
 29. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Янчеву Івану Івановичу.
 30. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Кулі Євгену Михайловичу.
 31. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Криворучку Сергію Васильовичу.
 32. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Крижановському Віктору Григоровичу.
 33. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Кудельницькому Олександру Володимировичу.
 34. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Коєву Ігорю Петровичу.
 35. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Патлавському Андрію Ярославовичу.
 36. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Єфремову Семену Володимировичу.
 37. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Марунчак Анні Михайлівні.
 38. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Дімову Дмитру Георгійовичу.
 39. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Куручу Сергію Степановичу.
 40. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Ковбасюку Владиславу Вікторовичу.
 41. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Пєйкову Віктору Афанасійовичу.
 42. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Шаркову Георгію Андрійовичу.
 43. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Касапу Олександру Георгійовичу.
 44. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Безвіконному Сергію Анатолійовичу.
 45. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Марунчак Володимир Станіславович.
 46. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гр. Габіцькому Ігорю Романовичу.
 47. Про розробку проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно територіальної одиниці селища Тарутине Болградського району Одеської області.
 48. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Без коментарів.