Розпорядження Тарутинського селищного голови № 158-ОД від 16.10.2023 року “Про оголошення Дня жалоби”


 

158-ОД-16.10.2023-про-оголошення-Дня-жалоби.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 Про оголошення Дня жалоби

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України:

1. Оголошувати Днем жалоби на території Тарутинської селищної територіальної громади день поховання загиблих військовослужбовців - мешканців Тарутинської селищної територіальної громади.

2. На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях, незалежно від форм власності.

3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Тарутинський селищний голова                                                    Сава ЧЕРНЄВ

 

16.10.2023

№ 158-ОД

Без коментарів.