Розпорядження Тарутинського селищного голови № 139-ОД від 18.09.2023 року “Про скликання позачергової 40-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


139-ОД-18.09.2023-СКЛИКАННЯ-ПОЗАЧЕРГОВОЇ-40-СЕСІЇ-НА-22.09.2023.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання позачергової 40-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати позачергову сорокову сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 18.09.2023 року, пленарне засідання якої провести 22.09.2023 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання позачергової сорокової сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорокової сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 139-ОД

18.09.2023

 


 

 

Додаток до розпорядження селищного голови

від 18.09.2023 № 139 -ОД 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорокової сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

22 вересня 2023 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного позачергової  сорокової сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергової сорокової сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».
 2. Про  затвердження  звіту про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року №2419 - VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної територіальної громади на 2023 рік» за I півріччя 2023 року

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про прийняття у власність Тарутинської селищної територіальної громади Болградського району Одеської області об’єкта нерухомого майна, який розташований за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Ярове, вул. Сонячна, буд. 68
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 10.07.2020 року  № 688-VII «Про намір передачі в оренду комунального майна»

 

Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

 

Головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води

 

Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради

 

 

 

 

 

 

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 19.03.2021 № 273-VIII «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та його віддаленні робочі місця адміністраторів»

 

Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

Начальник відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради

 

 1. Про скорочення ліжкового фонду акушерсько-гінекологічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області
 2. Про безоплатну передачу з балансу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області артсвердловини №8980 на баланс комунального підприємства «Виробниче управління житлового-комунального господарства»

 

Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради

 

 

 1. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Світлана" (3,6868га).
 2. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Світлана" (7,8112га).
 3. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Світлана" (13,4731га).
 4. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "Світлана" (11,7360га).
 5. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Іоргачовой Євгенієй Дмитрівною (6,3870).
 6. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Іоргачовой Євгенієй Дмитрівною (6,5304).
 7. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПП "ПИНО".
 8. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Кованжи Дмитром Леонідовичем.
 9. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ "ІВАНОВА-1" .
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  (Желяпова Лідія Василівна, 0,0789 га)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  (Семенова Валентина Іллівна, 0,1054 га)
 12.   Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Цапенко Надії Іванівні.
 13.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (Сараін Іванна Афанасіївна 3,600 га)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (Пруд Олександр Петрович 3,4600 га)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (Беженар Георгій Миколайович  3,4598 га)
 16.        Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  (Дяков Петро Миколайович                                                                                                    3,46 га)
 17.       Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  (Корецька Марія Семенівна  5,28 га)
 18. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  (Стоянова Євгенія Степанівна                                                                                2,77 га)
 19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  (Желєпова Тетяна Дмитрівна  2,77 га)
 20.         Про припинення права користування земельною ділянкою з ФО Логвіновой Наталієй Олександрівною.
 21.         Про припинення права користування земельною ділянкою з ФО Пулєвим Сергієм Георгійовичем, Маленковим  Миколою Кириловичем.
 22.         Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФО Каражелясковій Світлані Василівні.
 23.         Про передачу в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФО Куру Пантелієм Іллічем.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ПрАТ “ВФ Україна”.
 26. Про надання дозволу на зміну сторони в договорах оренди землі  ПрАТ «Київстар» на ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ".
 28. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ".
 29. Про внесення змін орендної ставки  у договорі оренди землі з ФО Вулпє Іон Петровичем.
 30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби ФО ПАХОМОВУ В.В.
 31. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення ФГ "КРІДЕН".
 32. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення СФГ "КРИСТАЛ".
 33. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Михайловим Дмитром Миколайовичем (10,2787).
 34. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФО Михайловим Дмитром Миколайовичем (11,2370).
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення ТОВ "АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГ".
 36. Про передачу в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФО Кулі Олександрі Віталіївні та ФО Д'якову Ігорю Петровичу.
 37. Про припинення права користування земельною ділянкою з ФО Скрипник Наталією Дмитрівною.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Матвєєв Павло Юрійович   1,5900 га)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Кривошеєва Олена Павлівна 0,5500 га)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Кривошеєва Олена Павлівна 0,1500 га)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Пірожков Віталій Васильович 0,1500 га)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Калін Сергій Іванович 0,2500га)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Івановій С.І. та Іванову В.О.
 44. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.
 45. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під полезахисними лісовими смугами ФО КУЛА С.С.
 46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби ФО ПОПАЗУ О.С.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій ПрАТ "ВФ Україна"
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЦИМБАЛЮК П.Т.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення, земельної ділянки

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 1. Різне.

 

_________________________________________________________________

Без коментарів.