Розпорядження Тарутинського селищного голови № 105-ОД від 28.07.2023 року “Про скликання чергової 37-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


105-ОД-28.07.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-37-СЕСІЇ-НА-10.08.2023.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 37-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

 

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову тридцять сьому сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 28.07.2023 року, пленарне засідання якої провести 10.08.2023 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової тридцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання тридцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

 

Тарутинський селищний голова                                            Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 105-ОД

28.07.2023

 

Додаток до розпорядження селищного голови

від 28.07.2023 № 105 -ОД 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тридцять сьомої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        10 серпня 2023 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тридцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.10.2022 №2348-VIII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023 рік».
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.
 1. Про внесення змін та затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023 рік».
 2. Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

  генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі душової кабіни з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби 25 прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
 2. Про безоплатну передачу світлодіодних прожекторів з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби відділу прикордонної служби «Тарутине» (тип Б) 25 прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
 3. Про прийняття на баланс до Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гуманітарної (благодійної) допомоги, яка надійшла від Болградської районної військової адміністрації, Громадської організації «Ротарі Клуб Нью Левел Південь» Ротарі Інтернешнл Дистрикт 2232 Україна.
 4. Про безоплатну передачу баків для питної води з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області.
 5. Про затвердження меморандуму про співробітництво з Міжнародним фондом допомоги та розвитку Блакитного Півмісяця («ІВС») від 13.07.2023р.
 6. Про затвердження розпорядження Тарутинського селищного голови від 13.07.2023 № 98 – ОД «Про початок будівництва амбулаторії на території Тарутинської селищної ради за адресою вул. Красна 114, смт. Тарутине, Болградського району, Одеської області».
 7. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС СЕРПНЕВЕ» Тарутинської селищної ради
 8. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «ЗЕЛЕНБУД СЕРПНЕВЕ» Тарутинської селищної ради
     Доповідач: СУДАК

Олексій Анатолійович

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.
 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.
 2. Про уповноваження старост на видачу свідоцтв про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат).
 3. Про створення органу приватизації комунальної власності Тарутинської селищної ради, що належить до об’єктів малої приватизації.
 4. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.06.2023 № 2645-VIII «Про перейменування об’єкту топоніміки (вулиці) у с. Малоярославець Перший Ярівського старостинського округу Тарутинської селищної територіальної громади». (додаткове питання)
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 23.12.2022 р. № 2409-VIII «Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту по Тарутинській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки».
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.08.2021р. № 868-VIII «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».
 3. Про безоплатне прийняття у власність Тарутинської селищної територіальної громади майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області, яке обліковується на балансі Комунальної установи «Одеський обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів і установ освіти» (додаткове питання).
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

            Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про приватизацію об’єкта комунальної власності, який включено до переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають  приватизації, що розташований за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Березине, вул. Центральна, буд. 97в19.
 2. Про створення аукціонної комісії та затвердження положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності.
 3. Про прийняття об’єкта нерухомого майна у комунальну власність Тарутинської селищної територіальної громади.
 4. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.09.2022 № 2310-VIII «Про затвердження переліку об’єктів рухомого та нерухомого майна (крім земельних ділянок), які входять до комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області». (додаткове питання)
Доповідач: КУШНІР

Юлія Олегівна

            Головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 19.03.2021 № 273-VIII «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та його віддаленні робочі місця адміністраторів»
Доповідач: КАТАМАН

Оксана Степанівна

           Адміністратор відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний  дім» Тарутинської селищної територіальної громади на  2023-2027 роки.
Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

       Н Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до Програми підтримки військовослужбовців, членів сімей загиблих військовослужбовців, поранених, зниклих безвісти, які брали участь у захисті України від збройної агресії на 2023-2025 роки. (додаткове питання)
 2. Про надання матеріальної допомоги мешканці селищної територіальної громади( Петровій Ганні Дмитрівні) (додаткове питання).
 3. Про надання матеріальної допомоги мешканці селищної територіальної громади( Фадєєвій Олені Миколаєвні) (додаткове питання).
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

    начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

 1. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ТОВ "Агропрайм Холдинг" (33,2811).
 2. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ТОВ  "Агропрайм Холдинг" (9,9656).
 3. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ТОВ  "Агропрайм Холдинг" (23,4028).
 4. Про припинення права користування земельною ділянкою ТОВ "ДЕЛЕНИ".
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Драганової Марини Юріївни.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пєпєльжи Євдокії Никифорівни.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Брагару Віри Василівни.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Терпан Івана Георгійовича (0,1493 га).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Терпан Івана Георгійовича (0,5500 га).
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та передачі її в оренду ФГ "БЛАГОЄ".
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Кривошеєвій Олені Павлівні (0,15 га).
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Кривошеєвій Олені Павлівні (0,55 га).
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Пепельжи Василю Миколайовичу.
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Матвєєву Павлу Юрійовичу.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош Світлані Дмитрівні (ОД №0315254).
 16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош Світлані Дмитрівні (ОД №0322352).
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Петльован Надії Семенівні
 18. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.06.2023 № 2670-VIII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТЛАНА"».
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності (32,0782).
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій ТОВ "лайфселл" яка розташована на території Тарутинської селищної ради Болградського району, Одеської області (за межами населеного пункту с. Рівне)
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій ТОВ "лайфселл" за адресою: с. Вільне, вул. Центральна, Тарутинська селищна рада Болградського району, Одеської області.
 22. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (79,3042 га).
 23. Про прийняття у комунальну власність земельні ділянки (0,4112га).
 24. Про розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (Гуткан І.Ф.)
 25. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель на території Тарутинської селищної ради на 2021-2025 роки.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 27. Про надання дозволу на заміну сторони в договорі оренди землі з КАРАСТАН Г.М. на ЯЩУК С.Г.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.