Розпорядження Тарутинського селищного голови № 65-ОД від 19.04.2022 року “Про початок процедури проведення конкурсу на зайняття посади директора К омунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області”


65-ОД-19.04.22-Конкурс-на-посаду-директора-КНП-ЦПМСД.docx Завантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про початок процедури проведення конкурсу

на зайняття посади директора Комунального

некомерційного підприємства «Тарутинський центр

первинної медико–санітарної допомоги»

Тарутинської селищної ради Одеської області

 

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини десятої статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», підпунктам 3 та 11 Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної  допомоги»  Тарутинської селищної ради Одеської області, затвердженого рішенням Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 р. № 1668-VIII «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної  допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області, та наявною вакантною посадою:

1. Розпочати процедуру проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області.

2. Затвердити текст оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області (додається).

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради (ЧЕРНЄВА О.О.) забезпечити розміщення оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області одночасно з оприлюдненням даного розпорядження.

4. Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                Сава ЧЕРНЄВ

 

19.04.2022

№ 65-ОД

 

Додаток

до розпорядження Тарутинського

селищного голови від 19.04.2022

року № 65-ОД

 

 

Оголошення

про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства 

«Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Тарутинської селищної ради Одеської області

 

Відповідно до пункту 11 Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико–санітарної  допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області, затвердженого рішенням Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 28.01.2022 р. № 1668-VIII «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області,  Тарутинська селищна рада Болградського району Одеської області оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області та розпочинає прийом пропозицій до її складу.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області становить дев’ять осіб.

         До складу комісії входять:

-представники Тарутинської селищної ради;

-представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області;

-представники галузевих професійних спілок;

-представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури до Тарутинської селищної ради, яка визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників Тарутинської селищної ради.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

-наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати на ім’я Тарутинської селищної ради письмову заяву про самовідвід.

У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

У разівиникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, після формування складу конкурсної комісії такий член конкурсної комісії підлягає заміні відповідним суб’єктом подання, який запропонував кандидатуру зазначеного члена конкурсної комісії, не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області, обраних на загальних зборах трудового колективу, представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування, у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу), незалежних експертів у сфері охорони здоров’я, що здійснюють свою діяльність на території Тарутинської селищної територіальної громади.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії необхідно подати до Тарутинської селищної ради за адресою: 68500, Одеська область, Болградський район, смт. Тарутине, вул. Широка, 1, протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту оприлюднення оголошення у паперовому вигляді листом у довільній формі, підписаним уповноваженою особою, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу цієї комісії.

До листа додаються:

-з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію, витяг із протоколу загальних зборів щодо рекомендації особи для включення до складу конкурсної комісії;

-від трудового колективу – не більше двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, витяг із протоколу загальних зборів трудового колективу.

Кінцевий термін надання пропозицій: 03 травня 2022 року до 12.00 години.

Телефон для довідок: (098) 980 74 13.

Відповідальна особа:  БОРОДИЧ Ліна Костянтинівна, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

Без коментарів.