Розпорядження Тарутинського селищного голови № 41-ОД від 21.03.2022 року “Про скликання чергового засідання виконавчого комітету”


Пов’язані посилання:


41-ОД-21.03.2022-скликання-чергового-засідання-виконкому-31-03-2022.docx Завантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

 

Керуючись статтями 42,53,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пунктом 1,2 розділу VIII Регламенту виконавчого комітету Тарутинської селищної ради

       ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Скликати чергове  засідання  виконавчого  комітету  Тарутинської селищної ради 31 березня 2022 року о 10-00 годині у залі засідань адміністративної будівлі Тарутинської селищної ради.

2. Винести для розгляду на чергове засідання  виконавчого  комітету Тарутинської селищної ради питання, згідно з переліком, що додається.

3. Секретарю виконавчого комітету селищної ради   довести   до   відома   членів виконавчого комітету, працівників селищної ради інформацію про проведення чергового засідання виконавчого комітету.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 Тарутинський селищний голова                                              Сава ЧЕРНЄВ  

    21.03.2022

    №  41 - ОД


 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

      31 березня 2022 року                  смт Тарутине        Початок о 10 год. 00 хв.

 

 1. Про інформацію дільничних інспекторів відділення поліції №2 Болградського РВП ГНП в Одеській області щодо проведеної роботи за 2021 рік, за територією обслуговування. 

             Доповідач: старший дільничний офіцер поліції, майор поліції НЄДОВ Олександр Георгійович (територія обслуговування – смт Березине, с.Красне);

             Доповідач: старший дільничний офіцер поліції, майор поліції САВВОВ Сергій Зіновійович (територія обслуговування – смт Тарутине, села Виноградівка, Вільне, Рівне, Лужанка, Ярове, Малоярославець Перший, Малоярославець Другий);

             Доповідач: дільничний офіцер поліції, капітан поліції САКАРА Павло Іванович (територія обслуговування – смт Серпневе, села Калачівка, Слобідка, Підгірне, Петрівськ, Сухувате).

 1. Про підсумки участі учнів громади у третьому (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

            Доповідач: начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради КУШНІР Оксана Іванівна.

 1. Про надання матеріальної допомоги.            

             Доповідач:  начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради СТОЯНОВА Ганна Василівна. 

 1. Про взяття на квартирний облік.

            Доповідач: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради БАХОВА Діна Георгіївна.

 1. Про організацію проведення конкурсу з визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Тарутинської селищної ради».

            Доповідач: начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства селищної ради БАШЛИ Сергій Петрович.

 1. Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

              Доповідач: головний бухгалтер КП «ВУЖКГ» КАРАМАВРОВА Тетяна Опанасівна..

 1. Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

              Доповідач: бухгалтер КП «РІВНЯНСЬКИЙ» ДАНДАЛІЙ Олександра Миколаївна.

 1. Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

              Доповідач: директор КП «ПОБУТОВЕЦЬ» РУСУ Олександр Валерійович.

 1. Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

              Доповідач: керівник КП «ДЖЕРЕЛО» ІОФЧУ Олена Степанівна.

 1. Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

              Доповідач: начальник КП «СІЛЬКОМУНГОСП» ФУЧИДЖИ Афанасій Васильович.

 1. Про визначення місця проживання Чернопіщук Євгенія Васильовича, 24.10.2008 року народження.

                 Доповідач: начальник служби у справах дітей Тарутинської селищної ради ТАНУРКОВА Людмила Михайлівна. 

 1. РІЗНЕ.

Без коментарів.