Розпорядження Тарутинського селищного голови № 20-ОД від 15.02.2022 року “Про скликання чергової 21-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


20-ОД-15.02.2022-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-21-СЕСІЇ-НА-25-02-2022.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 21-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову двадцять першу сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 15.02.2022 року, пленарне засідання якої провести 25.02.2022 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової двадцять першої  сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової двадцять першої  сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 20 - ОД

від 15.02.2022


Додаток до розпорядження селищного голови

від 15.02.2022 № 20 - ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання двадцять першої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

25 лютого 2022 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової двадцять першої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.
Доповідач: ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової двадцять першої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради № 312-VIII від 16.04.2021 року «Про закріплення депутатів селищної ради за старостинськими округами та вулицями смт Тарутине Тарутинської селищної ради»

 

 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Тарутинської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

 

 

 1. Про внесення змін до складу постійних комісій Тарутинської селищної ради

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

секретар Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до регламенту Тарутинської селищної ради

 

 1.        Про скасування рішення Березинської селищної ради № 592-VIII від 24.10.2020 «Про надання дозволу виконавчому комітету Березинської селищної ради Тарутинського району Одеської області на передачу автомобіля TOYOTA CAMRY, реєстраційний номер ВН 3496 ИР- мешканцю смт Березине, учаснику бойових дій Кожухар Юрію Андрійовичу у власність»

   

Доповідач: УРСАКІ

Олексій Олексійович

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради.

      

 1. Про  внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки

 

Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади

 

 1. Про внесення змін до комплексної програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, осіб які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження звіту з виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради за 2021  рік

 

 1. Про затвердження договору про працевлаштування сімейного лікаря Петрашової Ірини

 

Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

т.в.о. директора КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги»   Тарутинської селищної ради

 

 1. Про надання дозволу на передачу в оренду частину нежитлового приміщення що розташованого  за адресою : Одеська область, Болградський район,

смт. Березине вул. Виноградна 90а.

  

Доповідач: ГЕРБАЛІ

Володимир Степанович

           головний спеціаліст з питань комунальної власності Тарутинської селищної ради

 

 1. Про систему вуличного освітлення вулиці Незалежності в с. Сухувате Тарутинської селищної ради

 

Доповідач: БАШЛИ

Сергій Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Тарутинської селищної ради на 2022-2025 роки

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 1.          Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74 - VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на  2021 рік» за 2021 рік.

 

       
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24.12.2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік»

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтовна

начальник фінансового управління  Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та надання її у власність без зміни цільового призначення ( пакетне голосування по 21 проєктам рішень)

 

 1.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення (пакетне голосування по 34 проєктам рішень)

 

 1.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність (пакетне голосування по 3 проєктам рішень)

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ( пакетне голосування по 3 проєктам рішень) .

 

 1.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

 1.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва  (Дабіжа Е.В.)

 

 1.    Про поділ земельної ділянки комунальної власності ( пакетне голосування по 5 проєктам рішень).

  

 1.     Про відмову у наданні дозволу на розробку документації із землеустрою            ( пакетне голосування по 3 проєктам рішень).

 

 1.      Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  ( СФГ «Кристал»).

 

 1.     Про припинення права користування земельною ділянкою (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)

 

 1.     Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення                        ( Кічиджи Л.С.)

 

 1.     Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства у постійне користування ( СФГ «ЛАН»)

 

 1.     Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)

 

 1.       Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Коструб Л.Є.)

 

 1.   Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)

 

 1.    Про відмову в передачі земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в оренду ( Узун-Куртогло В.В.)

 

 1.     Про  скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області (пакетне голосування по 3 проєктам рішень) .

 

Доповідач: ПЄНКОВ

Владислав Васильович

спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради.

 

 1.    Різне

             

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                     Анетта  КУРАКОВА

Без коментарів.