Розпорядження Тарутинського селищного голови № 101-ОД від 05.08.2022 року “Про розпорядок робочого дня в Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області”


101-ОД-05.08.2022-ПРО-РОЗПОРЯДОК-РОБОЧОГО-ДНЯ-З-08.08.2022.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про розпорядок робочого дня в

Тарутинській селищній раді

Болградського районуОдеської області      

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 50, 53 та 73 КЗпП України, на виконання рішення Тарутинської селищної ради VІІІ скликання від 19.01.2021 р. № 100-VІІІ «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тарутинської селищної ради VІІІ скликання»:

1. Встановити з 08 серпня 2022 року такий розпорядок робочого дня для працівників апарату, виконавчих органів та структурних підрозділів Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на підставі норм тривалості робочого часу:

Початок робочого дня 08.00 год.
Кінець робочого дня 17.15 год.
Кінець робочого дня у п'ятницю 16.00 год.
Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.

2. На виконання частини шостої статті 6 Закону України від 15.03.2022 р. № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» згідно якої у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 73 «Святкові і неробочі дні» КЗпП України, тривалість робочого часу працівників напередодні святкових і неробочих днів тимчасово, у період дії воєнного стану, не скорочується на одну годину.

3. Працівникам апарату, виконавчих органів та структурних підрозділів Тарутинської селищної ради дотримуватись режиму початку, закінчення робочого часу та перерви на обід, встановлених пунктами 1, 2 цього розпорядження.

4. Несвоєчасне прибуття на роботу або відсутність на робочому місці без поважних причин вважати порушенням трудового розпорядку дня, що тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства.

5. Керівникам відділів апарату, виконавчих органів та структурних підрозділів Тарутинської селищної ради забезпечити ознайомлення цього розпорядження під підпис та дотримання працівниками трудового розпорядку дня.

6. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради (Т.АБРАМЧУК) довести розпорядження до відома працівників Тарутинської селищної ради, забезпечивши його розміщення на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та надіславши копію розпорядження електронною поштою, або іншим засобом комунікації.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря Тарутинської селищної ради Анетту КУРАКОВУ.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                      Сава ЧЕРНЄВ                                                                    

 

05.08.2022

№ 101-ОД

Без коментарів.