Розпорядження Тарутинського селищного голови № 55-од від 03.03.2021 року “Про скликання чергової 7-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Розпорядження-№-55-од.docx Завантажити
Друк

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 55-од

 

03.03.2021 року смт Тарутине

 

Про скликання чергової 7-ї сесії Тарутинської

селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову сьому сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.03.2021 року, пленарне засідання якої провести 19.03.2021 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сьомої  сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сьомої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова Сава ЧЕРНЄВ

 

 


 

 

Додаток до розпорядження

Тарутинського селищного голови

від 03.03.2021 №55-од

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання чергової сьомої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

19 березня 2021 року

 

 1. Про заснування персональних щомісячних стипендій Тарутинської селищної ради для обдарованих дітей та молоді Тарутинської селищної територіальної громади у сферах освіти, культури, фізичної культури і спорту.

 

 1. Про затвердження програми «Молодь Тарутинщини» на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 24.12.2020 р. № 70 «Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту по Тарутинській селищній територіальній громаді на 2021-2022 роки».

 

Доповідач: КАРАЖЕЛЯСКОВ

Микола Іванович

спеціаліст ІІ категорії відділу освіти, молоді та спорту апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження соціальної програми «Українська родина» на 2021-2024 роки.

 

Доповідач: КАЩИ

Марія Петрівна

директор Тарутинського селищного центру соціальних служб.

 

 1. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: ТАСМАСИС

Олена Дмитрівна

начальник відділу соціального захисту населення апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24.12.2020 р. № 71-VIII «Про затвердження Програми розвитку культури в Тарутинській селищній раді на 2021 рік».

 

Доповідач: ШИШКОВА

Ніна Іллівна

начальник відділу культури та туризму апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

секретар Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження програми надання фінансової підтримки громадській організації «Організація ветеранів Тарутинської селищної ради Одеської області» на 2021-2023 роки.

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 09.12.2020 р. № 26-VIII «Про умови оплати праці Тарутинського селищного голови».

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Березинської селищної ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Серпневської селищної ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Виноградівської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Вільненської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Калачівської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Красненської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Малоярославецької Другої сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Петрівської Першої сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Підгірненської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Рівненської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження передавального акта (відносно прав, зобов’язань та майна Ярівської сільської ради Тарутинського району Одеської області).

 

 1. Про затвердження актів приймання-передачі майна, яке перебувало на балансі Тарутинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (код ЄДРПОУ 23868818), та визначення балансоутримувача цього майна.

 

 1. Про затвердження актів приймання-передачі майна, яке перебувало на балансі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 23205727), та визначення балансоутримувача цього майна.

 

 1. Про затвердження актів приймання-передачі майна, яке перебувало на балансі відділу культури, молоді та спорту Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області (код ЄДРПОУ 26600074), та визначення балансоутримувача цього майна.

 

 1. Про затвердження акта приймання-передачі майна, яке перебувало на балансі відділу освіти Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області (код ЄДРПОУ 02145292), та визначення балансоутримувача цього майна.

 

 1. Про зарахування майна на баланс відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради з наданням права оперативного управління цим майном.

 

 1. Про зарахування самохідного зернозбирального комбайна КЗС-812 СХ з пристроями на баланс відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради з наданням права оперативного управління цим майном.

 

 1. Про зарахування майна на баланс автономних закладів загальної середньої освіти, засновником яких є Тарутинська селищна рада, з наданням права оперативного управління цим майном.

 

 1. Про зарахування майна на баланс Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» з наданням права оперативного управління цим майном.

 

 1. Про зарахування нерухомого майна та санітарного автомобіля RENAULT MASTER, 2008 року випуску, на баланс Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади до комунальної власності Бородінської селищної територіальної громади.

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 1. Про затвердження Положення про відділ організації надання адміністративних послуг апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

 1. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та затвердження Положення про нього.

 

 1. Про утворення та розміщення віддалених робочих місць адміністраторів, затвердження графіку роботи віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

 1. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

 1. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області та його віддаленні робочі місця адміністраторів.

 

Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

начальник відділу організації надання адміністративних послуг апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Тарутинський РЦПМСД» на 2020 рік.

 

Доповідач: КИЯНІЧЕНКО

Алла Володимирівна

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження положень про проведення конкурсів на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тарутинський інклюзивно-ресурсний центр».

 

Доповідач: ШАРКОВА

Ганна Василівна

директор Комунальної установи «Тарутинський інклюзивно-ресурсний центр».

 

 1. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тарутинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: САБАНЧУК

Тамара Миколаївна

виконуючий обов’язки директора Комунальної установи «Тарутинський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

 

 1. Про реорганізацію комунального підприємства «ДЕЛЬТА» Тарутинської селищної ради шляхом приєднання до КП «ВУЖКГ».

 

Доповідач: ДУНДЕР

Валерій Георгійович

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань.

 

 1. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.

 

 1. Про затвердження актів приймання-передачі майна, яке належало до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Тарутинського району, з визначенням балансоутримувача цього майна.

 

 1. Про затвердження акта приймання-передачі архівних документів, які підлягають централізованому тимчасовому зберіганню і не належать до Національного архівного фонду.

 

 1. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву в Тарутинській селищній раді та її виконавчих органах.

 

Доповідач: ЯРИЧУК

Павло Віталійович

начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для ведення індивідуального садівництва.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

 

 1. Про надання згоди на розроблення документації із землеустрою (пакетне голосування по 4 проектам рішень).

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 1. Про внесення зміни до рішення Тарутинської селищної ради від 22.01.2008 р. № 306 щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 1. Про передачу в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 1. Про поділ земельної ділянки комунальної власності.

 

 1. Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін (пакетне голосування по 2 проектам рішень).

 

 1. Про відмову у затвердженні документації із землеустрою (пакетне голосування по 18 проектам рішень).

 

 1. Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою (пакетне голосування по 2 проектам рішень).

 

Доповідач: ПЕНКОВ

Владислав Васильович

головний спеціаліст відділу земельних ресурсів апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Різне.

 

_____________________________________

Без коментарів.