Розпорядження Тарутинського селищного голови № 49-од від 22.02.2021 року “Про скликання позачергової 6-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Розпорядження-№-49-од.docx Завантажити
Друк

 

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 49-од

 

22.02.2021 року                                                                                       смт Тарутине

 

Про скликання позачергової 6-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1. Скликати позачергову шосту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 23.02.2021 року, пленарне засідання якої провести 02.03.2021 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання позачергової шостої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання позачергової шостої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 


 

Додаток до розпорядження Тарутинського селищного   голови від 22.02.2021 № 49-од

 

Рекомендований порядок денний позачергової шостої  сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання 02.03.2021 року

 

  1. Про внесення змін до складу депутатського корпусу VIII скликання

(Доповідач голова Тарутинської ТВК Каражеляскова Т.Ф.)

  1. Про Звернення депутатів Тарутинської селищної ради восьмого скликання до депутата Верховної Ради України та голови Одеської обласної державної адміністрації щодо сприяння недопущення  закриття ДНЗ «Тарутинський ПАЛ»

(Доповідач заступник селищного голови з питань діяльності ВО Дундер В.Г.)

  1. Земельні питання

(Доповідач землевпорядник селищної ради Пенков В.В

3.1 Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3.2 Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та надання її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3.3 Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для будівництва індивідуального гаражу.

3.4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для ведення індивідуального садівництва

3.5 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3.6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

3.7 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

3.8 Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

3.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  комунальної власності за межами населеного пункту

3.11 Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою

3.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди строком на 49 років 

3.13 Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін (ПАТ «Ударний», 0,2125 га )

3.14 Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін (ПАТ «Ударний», 0,5604 га)

3.15 Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін (Щербіна А.Д., 0,1118 га, Кондулова А.П., 0,15 га, Журавель та Звягінцев А.В., 0,15 га)

3.16 Про передачу в  приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)

3.17 Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Тарутинської селищної територіальної громади Одеської області

3.18 Про поділ земельної ділянки комунальної власності

3.19 Про порушення клопотання перед Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області щодо вирішення питань передачі в постійне користування Малоярославецькому Другому  НВК земельної ділянки для дослідних і навчальних цілей

3.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою.

3.21

 

4.Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 18.12.2020 №35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради  на 2021 рік».

(Доповідач секретар селищної ради Куракова А.Б.)

5.Про надання дозволу на передачу в оренду окремого нерухомого майна на порзі будівлі поліклініки, яка входить до єдиного майнового комплексу КНП «Тарутинська ЦЛ» ТСРОО та розташована в смт Тарутине по вул. Красна, 75

(Доповідач заступник селищного голови Дундер В.Г.)

6.Різне.

Без коментарів.