Розпорядження Тарутинського селищного голови № 264-ОД від 31.12.2021 року “Про обов’язкове щеплення проти COVID -19”


 

264-ОД-31.12.2021-Про-обовязкове-щеплення.docx Завантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про обов’язкове щеплення проти COVID-19

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021 р. № 2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення Тарутинської територіальної громади, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики:

 

1. Працівникам апарату, виконавчого органу (в тому числі зі статусом юридичної особи) та робітникам, зайнятим обслуговуванням Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області в строк до 31 січня 2022 року пройти обов’язкове профілактичне щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

2. Пропоную до 31 січня 2022 року надати документ, який підтверджуватиме наявність профілактичного щеплення проти COVID-19:

- документ, який підтверджує, що працівник отримав повний курс вакцинації або одну дозу дводозної вакцини від COVID-19, включеної ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

- міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовтий сертифікат) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелений сертифікат), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

 

3. Працівники апарату, виконавчого органу (в тому числі зі статусом юридичної особи) та робітникам, зайнятим обслуговуванням Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які не надали одного із зазначених документів, не проінформували, що вже пройшли хоча б перший етап щеплення та ухилитимуться від вакцинації в зазначений строк, підлягатимуть відстороненню від роботи без збереження заробітної плати на підставі статті 46 Кодексу законів про працю Українита статті 12 Закону України від 06.04.2000 № 1645-III «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Виняток: особи, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень та надали медичний висновок про це – форму № 028-1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2».

 

4. Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                          Сава ЧЕРНЄВ

 

31.12.2021

№ 264-ОД

Без коментарів.