Розпорядження Тарутинського селищного голови № 256-ОД від 14.12.2021 року “Про скликання чергової 18-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


256-ОД-14.12.2021-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-18-СЕСІЇ-НА-24-12-2021.docx Завантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 18-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 1. Скликати чергову вісімнадцяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 14.12.2021 року, пленарне засідання якої провести 24.12.2021 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.
 1. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової вісімнадцятої  сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.
 1. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової вісімнадцятої  сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

 

№ 256- ОД

14.12.2021

 


 

Додаток до розпорядження селищного голови

від 14.12.2021 №  256 - ОД

 

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сімнадцятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        24 грудня 2021 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової вісімнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової вісімнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання  

 

 1. Про внесення змін до цільової програми «Доступна медицина» на 2021-2023 роки

 

 1.    Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки

 

 1. Про затвердження договору про працевлаштування лікаря- терапевта БАЛКОВОЇ М.М.
Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.

 

 1.         Про затвердження Програми забезпечення публічної безпекита порядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної ради в Одеській області на 2022 рік

 

Доповідач: ВІЗНЯК

Святослав Іванович

начальник відділення поліції №2 Болградського району відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.
 1.   Про селищну програму профілактики рецидивної злочинності, правопорушень на території Тарутинської територіальної громади Болградського району Одеської області та організаційного забезпечення діяльності Болградського районного сектору №2 (смт. Тарутине) філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області зі здійснення нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов»язаних з позбавленням волі, на 2022 рік

 

Доповідач: БАБАЛИК

Євдокія

майор внутрішній служби Болградського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації»  в Одеській області.

 

 1.         Про затвердження комплексної Програми захисту прав дітей Тарутинської селищної ради «Дитинство» на 2022-2024 роки

 

Доповідач: ТАНУРКОВА Людмила Михайлівна

 

     начальник служби у справах дітей

Тарутинської селищної ради                                                                             

 1.      Про затвердження Програми розвитку культури в Тарутинської селищної територіальної громади на 2022 рік

 

 1.        Про затвердження селищної Програми «Бесарабський ярмарок» на 2022 рік

 

  Доповідач: ШИШКОВА

Ніна  Іллівна

 

     начальник відділу культури та туризму

Тарутинської селищної ради              

 

                                                        

 1.       Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки населення Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки

 

 1.      Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення Тарутинської селищної територіальної  громади

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради

 

 

 1.         Про затвердження програми «Про надання адресної  матеріальної допомоги з оплати пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування Тарутинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 

  Доповідач: МАРАШЛЕЦЬ

Дмитро Георгійович 

 

     депутат Тарутинської селищної ради              

 

                                                        

 

 1.    Про затвердження Програми  відшкодування різниці  між  встановленим розміром  тарифів на послуги водопостачання,   водовідведення, вивозу рідких побутових відходів, поводження з побутовими відходами та економічно обґрунтованими  витратами на їх виробництво комунальними підприємствами, що надають комунальні послуги в межах Тарутинської  селищної територіальної громади на  2022-2024 роки

 

 1.     Про затвердження акту приймання-передачі артезіанської свердловини на баланс Комунальному підприємству «РІВНЯНСЬКИЙ» Тарутинської селищної ради (код ЄДРПОУ 34243150)

 

Доповідач: БАШЛИ

Сергій Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за
  III квартал 2021 року

 

 1.    Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2022 рік

 

Доповідач: ТОПАЛ

Лариса  Федорівна

головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення № 692-VIII  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тарутинської селищної ради на 2022 рік»

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету
 1. Про  затвердження Плану роботи Тарутинської селищної ради на 2022 рік

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

 секретар Тарутинської селищної ради

          

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік»

 

 1. 19.  Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік

 

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради
 1. Про початок повноважень депутата Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області

 

Доповідач: КАРАЖЕЛЯСКОВА

Тетяна Федорівна

 голова Тарутинської селищної територіальної виборчої комісії Болградського району
 1. Про розгляд заяви депутата Деде С.С.

 

 1. Про внесення змін до складу постійної комісії Тарутинської селищної ради

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анета Бериківна

               секретар Тарутинської селищної ради

 

 1. Про призупинення надання дозволів на розробку проєктів землеустрою для ведення особистого сільського господарства
  Доповідач: МАРАШЛЕЦЬ

Дмитро Георгійович 

     депутат Тарутинської селищної ради                                                   

 

 1. Про поділ земельної ділянки комунальної власності (пакетне голосування по 13 проєктам рішень)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 7 проєктам рішень)
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Єфрему С.В.)
 5. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 3 проєктам рішень)
 6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів (Арабаджи С.І.)
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 3 проєктам рішень)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність (пакетне голосування по 5 проєктам рішень)
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання її в оренду (ТОВ «ДЕЛЕНИ»)
 10.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та надання її у власність без зміни цільового призначення (пакетне голосування по 63 проєктам рішень)
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення  особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення (пакетне голосування по 31 проєктам рішень)
 12. Про внесення змін до договору оренди землі (пакетне голосування по 6 проєктам рішень)
 13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди (ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ», Узун П.І.)
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування (25-го Прикордонного загону ДПСУ)
 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) та надання її в оренду                   ( пакетне голосування по 14 проєктам рішень)
 16.   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні частки (паю) (пакетне голосування по 3 проєктам рішень)
 17.      Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів
 18.    Про передачу у власність  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки)
 19.        Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в користування на умовах оренди  (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
 20.      Про надання дозволу на викуп земельної ділянки

 

 1.      Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки СВК «КОЛОС»

 

 1.      Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  (ФГ «РЕНЕССАНС»)

          

Доповідач: ПЄНКОВ

Владислав Васильович

спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради.
     

 

 

               

 1. Різне

 

 

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                     Анетта  КУРАКОВА

Без коментарів.