Розпорядження Тарутинського селищного голови № 180-од від 04.08.2021 року “Про скликання чергової 13-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    

 

Про скликання чергової 13-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1.Скликати чергову тринадцяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 06.08.2021 року, пленарне засідання якої провести 17.08.2021 року о 11.00 годині у залі Тарутинського будинку культури.

2.Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової тринадцятої   сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3.Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової тринадцятої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

  

№180-ОД

04.08.2021

 


 

 

Додаток до розпорядження

селищного голови

від 04.08.2021 №180-ОД

ПОРЯДОК  ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тринадцятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

17 серпня 2021 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тринадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тринадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 1. Про затвердження звіту старост старостинських округів Тарутинської селищної ради про проведену роботу за 1 півріччя 2021 року.

 

Доповідачи: СТАРОСТИ            список додається

 

 

 

 1. Про затвердження Порядку розподілу орендної плати за використання майна Тарутинської селищної ради.

 

       
 1. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

 

 1. Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.12.2017 року № 332-VII «Про створення органу приватизації при виконавчому комітеті Тарутинської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду Тарутинської селищної ради».

 

       
Доповідач: УРСАКІ

Олексій Олексійович

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про затвердження комплексної програми розвитку освіти Тарутинської територіальної громади на 2021-2025 роки

 

Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.
         
               
 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканцю Тарутинської селищної територіальної громади  (Калінкову Д.І.)

 

 1.    Про надання цільової адресної допомоги мешканцю Тарутинської селищної територіальної громади  (Патицькій  Т.І.)

 

 1.   Про надання цільової адресної допомоги мешканцю Тарутинської селищної територіальної громади  (Мазуровій  Н. І.)

 

 1.    Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки населення  Тарутинської селищної ради  на 2021-2023 роки.

 

 1. Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення Тарутинської селищної територіальної громади»

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

 

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради № 241-VIII від 19.03.2021р. «Про затвердження соціальної програми «Українська родина» на 2021-2024 роки»

 

Доповідач: КАЩІ

Марія Петрівна

 

директор центра соціальної служби Тарутинської селищної ради.

 

 

 1.   Про  затвердження передавальних актів індивідуального майна  Тарутинської територіальної громади, яке передається на баланс Комунальному підприємству «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Рівнянський» Тарутинської селищної ради, які погоджені Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної Державної адміністрації та Сектором в Одеській області Державного агенства водних ресурсів України.
         

 

 1.    Про зарахування світлофорного комплексу на баланс Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: БАШЛИ

Сергій  Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфрастуктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради.

 

 

 

 

 

 1. Про передачу на баланс КП «РІВНЯНСЬКИЙ» трактора МТЗ-80

 

Доповідач: ДОЛГОРУК

Іван Федорович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері надання житлово-комунальних послуг та благоустрію.

 

 

 1. Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Доповідач: ДРАГАН

Віктор Костянтинович

начальник сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження  кошторисної документації  на капітальний ремонт  житлового будинку.

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 

 1. Про звіт про стан виконання у першому півріччі 2021 року рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік»

 

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 

 1.      Про погодження документації із землеустрою щодо поділу та об»єднання земельної ділянки площею 2,6600 га, кадастровий номер 5124755100:02:001:0346

 

 

 1. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 88 проектам рішень).

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність (пакетне голосування по 161 проектам рішень).

 

 1. Про надання Білгород-Дністровському прикордонному загону дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для стрільб.

 

 1. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва (Крочмар Ю.Ю.).

 

 1. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів (Донєв О.О.).

 

 1. Про поділ земельної ділянки кадастровий номер 5124755100:01:001:0687.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (пакетне голосування по 5 проектам рішень).

 

 

 1. Про надання ТОВ «ВИН АГРО ЛТД» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва (Кула С.С.)

 

 1. Про проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок для передачі їх в оренду (СФГ «Дінаміт Д»).

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) (Топчій М.Л.).

    

 1. Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з продажем житлового будинку на ній (Балтак П.С.)

 

 1. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Кооператив «Янтар» 2 проекта рішень).

 

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки паю (пакетне голосування по 2 проектам рішень) (Цвятков Д.Д., Вичев В.Г.,3 чол.).

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки паю (пакетне голосування по 3 проектам рішень). (Петрушка, Малій, Осадча)

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у власність Бугор К.І.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в оренду Шикун В.П. та Шикун А.А.

 

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки площею 0,0826 га, кадастровий номер 5124755100:02:001:0292.

 

 1. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності згідно Акту приймання – передачі договорів оренди землі від 26.07.2021 р.

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

начальник відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради

 

 1. Різне.  

 

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                    Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.