Розпорядження Тарутинського селищного голови № 162-од від 02.07.2021 року “Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Терешкової на вулицю Миру в смт Березине”


162-ОД-02.07.2021-ПЕРЕЙМЕНУВ.ВУЛИЦІ-В-БЕРЕЗИНЕ.docx Завантажити
Друк

 

 

gerb

 

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про проведення громадського обговорення

щодо   перейменування  вулиці Терешкової

на вулицю Миру в смт Березине

                   

У зв’язку із зверненням, яке надійшло від Українського інституту національної пам’яті № 1528/2.2-0-21 від 10.06.2021 р., з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо перейменування вулиці Терешкової в смт Березине,  відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. «є» пункту 4 ч.1 ст. 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Провести громадське обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Терешкової на вулицю Миру в смт Березине.

2. Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради, зборів та зустрічей з жителями смт Березине в строк до 02.09.2021 року.

3. Відповідальними особами за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Терешкової на вулицю Миру в смт Березине визначити секретаря виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Абрамову О.М. та старосту смт Березине Сіваєва С.І.

4. Відповідальним особам за організацію проведення громадського обговорення забезпечити:

- оприлюднення в громадських місцях смт Березине та на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради Інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Терешкової на вулицю Миру в смт Березине (додається);

- прийом, реєстрацію та публікацію пропозицій поданих фізичними та юридичними особами, громадськими об’єднаннями, що не є юридичними особами, в ході громадського обговорення, звіту про узагальнення результатів громадського обговорення;

- забезпечити у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення для складання та внесення на розгляд Тарутинської селищної ради подання селищного голови про перейменування вулиці Терешкової вулицю Миру в смт Березине.

5. Громадське обговорення провести у двомісячний строк з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на старосту смт Березине Сіваєва С.І.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                    Сава ЧЕРНЄВ

 

02.07.2021

№ 162-ОД

Без коментарів.