Розпорядження Тарутинського селищного голови № 114-од від 30.04.2021 року “Про скликання чергової 9-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Розпорядження-№-114-од.docx Завантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 9-ї сесії

Тарутинської селищної ради

восьмого скликання

 

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову дев’яту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.05.2021 року, пленарне засідання якої провести 21.05.2021 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової дев’ятої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№114-ОД

30.04.2021

 


 

Додаток до розпорядження

Тарутинського селищного голови

від 30.04.2021 №114-ОД

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання чергової дев’ятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

21 травня  2021 року

 

 

 1. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Тарутинської  селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення   Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про виконання селищного бюджету Тарутинської селищної територіальної громади за підсумками 1 кварталу 2021 року.

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 

 1. Про прийняття периферійного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.

 

Доповідач: ДУНДЕР

Валерій Георгійович

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 1. Про безоплатне прийняття до комунальної власності селищної Тарутинської територіальної громади майна зі спільної власності територіальних громад, міст Одеської області, яке обліковується на балансі комунальної установи «Одеський обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчального-методичного забезпечення закладів і установ освіти» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади.

 

Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону ( згідно з додатком)

 

Доповідач: ГЕРБАЛІ

Володимир Степанович

головний спеціаліст з питань комунальної власності  Тарутинської селищної ради.

 

 

 

 

 

 1.     Про надання згоди на прийняття  майна з державної власності Болградської районної державної адміністрації Одеської області у комунальну власність Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: ГЕРБАЛІ

Володимир Степанович

головний спеціаліст з питань комунальної власності  Тарутинської селищної ради.

 

 

 

 1. Про порядок використання власних автомобілів старостами Тарутинської селищної ради.

 

Доповідач: СІЛОЧ

Олена Іванівна

заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 1.     Про  затвердження Статуту Тарутинської селищної територіальної   громади.

 

Доповідач: УРСАКІ

Олексій Олексійович

начальник юридичного відділу апарату Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

начальник відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради.

    

 1. Про оприбуткування комунальних доріг Тарутинської  селищної територіальної   громади

 

Доповідач: БАШЛИ

Сергій Петрович

начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р.  № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 р.»
   

  Доповідач: СІЛОЧ

  Олена Іванівна

  заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу у сфері економіки та бюджету.

 

 1. Про зарахування транспортних засобів на баланс Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико- санітарної допомоги» з наданням права оперативного управління цим транспортним засобом.

 

Доповідач: КІЯНИЧЕНКО

Алла Володимирівна

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання згоди на розроблення документації із землеустрою ( Марашлец Д.Г.)

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (пакетне голосування по 2 проектам рішень).

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність.

         

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у оренду строком на 49 років  (пакетне голосування по 3 проектам рішень).

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) (пакетне голосування по 2 проектам рішень )

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  (пакетне голосування по 2 проектам рішень)

 

 1. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у оренду строком на 49 років ( ПАТ «ВФ Україна» с. Вільне)

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ( НВК с. Виноградівка)

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою (пакетне голосування по 4 проектам рішень)

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надані ії у власність для ведення індивідуального садівництва (пакетне голосування по 2 проектам рішень)

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання ії у власність без зміни цільового призначення (за межами населеного пункту) (пакетне голосування по 33 проектам рішень).

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекта землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 2 проектам рішень).

 

 1. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду строком на 49 років для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 6 проектам рішень).

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)

 

 1.  Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.