Розпорядження Тарутинського селищного голови № 27 від 05.05.2020 року “Про скликання сорок четвертої сесії сьомого скликання Тарутинської селищної ради”


Розпорядження-№-27.docxЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  №  27

05.05.2020 року

смт Тарутине

Про скликання сорок четвертої сесії сьомого скликання

Тарутинської селищної ради

 

   Відповідно до частин 1,4,5,10,13,15 статті 46, пункту 4, 8 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 3.2, 3.3, 3.4 статті 3 Регламенту Тарутинської селищної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 03.12.2015 року № 27-VІІ:

 

1. Скликати 44-у сесію Тарутинської селищної ради сьомого скликання з 06.05.2020 року, пленарне засідання якої провести 26.05.2020 року о 15 годині в приміщені адмінбудинку Тарутинської РДА в великому залі засідання, на другому поверсі.

 

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні чергової 44-ї сесії Тарутинської селищної ради сьомого скликання наступні питання:

1). Про затвердження Генерального плану смт Тарутине Тарутинського району

 (Доповідач заступник селищного голови Шавьолкін Ю.І., співдоповідач землевпорядник СР Пенков В.В. )

2). Про оприлюднення проєкту регуляторного акту- проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Тарутине Тарутинської селищної ради»

      (Доповідач секретар СР Куракова А.Б., співдоповідач землевпорядник СР Пенков В.В.)

3). Про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Тарутинської селищної ради».

 (Доповідач секретар СР Куракова А.Б., співдоповідач головний бухгалтер СР Жосан О.В.)

4). Про намір передачі в оренду (продажу) об’єктів комунального майна. 

          (Доповідач заступник селищного голови з питань діяльності ВК СР Шавьолкін Ю.І.)

5). Про затвердження розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період.

 (Доповідач секретар СР Куракова А.Б., співдоповідач головний бухгалтер СР Жосан О.В.)

6). Земельні питання.

(Доповідач  землевпорядник СР Пенков В.В.)

3. Пленарне засідання провести з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, а саме: перебування в залі засідання з засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками, та з дотриманням відстані не менше 1,5 метра між місцями для сидіння.

4. Секретарю селищної ради Кураковій А.Б. інформувати депутатів Тарутинської селищної ради сьомого скликання та надати матеріали з питань, що розглядатимуться на черговій 44-й сесії селищної ради.

 

 

Тарутинський селищний голова Іван КУРУЧ

Без коментарів.