Розпорядження Тарутинського селищного голови № 19 від 17.03.2020 року “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19”

( Увага! В цей документ внесено зміни розпорядженням № 20 )

Розпорядження-№-19.docЗавантажити
Друк

gerb

УКРАЇНА

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 19

17.03.2020 р.

смт Тарутине

Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального

користування, розташованих на території Тарутинської селищної ради

Тарутинського району Одеської області, з метою попередження розповсюдження

захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену

коронавірусом COVID-19

 

Керуючись ст. ст. 12, 17, 26, 29, 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 91-/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 16.03.2020 року № 6, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарутинської районної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 5, та на виконання листа Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області від 17.03.2020 року № 01/01-17/417, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19,

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

1. З 17 березня 2020 року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Тарутинської селищної ради, до особливого розпорядження селищного голови та скасування обмежувальних заходів:

- культурних і розважальних закладів;

- спортивних майданчиків та стадіонів;

- усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

- закладів громадського харчування, ресторанів, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника);

- повністю обмежити проведення усіх масових заходів на території селища (в тому числі весіль), також проводити поховання з урахуванням обмежень 10 осіб;

- провести роз’яснювальну роботу щодо обмежень серед релігійних конфесій усіх віросповідань, які розташовані на території селищної ради.

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в селищній раді, максимально перевести в режим телефонних усі прийоми та заходи виконавчого комітету селищної ради та забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через Інтернет.Рекомендуємо населенню максимально обмежити фізичні контакти та попереджаємо, щодо адміністративної відповідальності згідно ст.42 КУпАП та кримінальної відповідальності згідно ст. 325 Кримінального кодексу України.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, усіх форм власності:

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції  в усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- максимально перевести здійснювану роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи.

Забезпечити неухильне виконання територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території громади смт Тарутине коронавірусної інфекції COVID-19 на 2020 рік, затвердженого  розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 97-/од/2020.

3. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну кримінальну відповідальність у разі порушень протиепідемічних заходів.

4. Доручити спеціалісту 1-ої категорії, системному адміністратору Тарутинської селищної ради забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери компетенції згідно з розподілом обов’язків, забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

  Тарутинський селищний голова                                                            Іван  КУРУЧ

Без коментарів.