Рішення Тарутинської селищної ради № 650-VIІ від 26.05.2020 року “Про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Тарутинської селищної ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Тарутине Тарутинської селищної ради””


Проєкт-НГО.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про оприлюднення проєкту регуляторного акту  – проєкту рішення

Тарутинської селищної ради  «Про затвердження нормативної

грошової оцінки земель населеного пункту Тарутине

Тарутинської селищної ради»

 

Керуючись ст.12 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради,  Тарутинська селищна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Оприлюднити проект рішення селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Тарутине Тарутинської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу до нього (додається), на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради.

2. Розмістити повідомлення про оприлюднення вищезазначеного регуляторного акту - проекту рішення на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради та в районній газеті «Знамя труда».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Куракову А.Б.          

 

 

Тарутинський селищний голова                                             Іван КУРУЧ

 

№    650 -VIІ

26.05.2020

 

 


 

 

Додаток до рішення Тарутинської селищної ради від 26.05.2020 року № 650-VIІ

Про оприлюднення проєкту регуляторного акту- проєкту рішення

Тарутинської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової

оцінки земель населеного пункту Тарутине Тарутинської селищної ради»

              

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТАРУТИНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель смт Тарутине,

Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області.

 

Відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні (крім випадків, визначених законом) та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, та даруванні земельних ділянок, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт Тарутине, Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області. Одеської області, розроблену ДП «Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Тарутинська селищна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт Тарутине Тарутинського району Одеської області (додається).

2. Затвердити базову вартість одного квадратного метра земель смт Тарутине  в розмірі 188,42 грн/м.кв.

3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель смт Тарутине Тарутинського району Одеської області, що затверджена пунктом 1 цього рішення, з 1 січня 2021 року відповідно до вимог пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. З 1 січня 2021 року, відповідно до вимог чинного законодавства здійснити перегляд розміру орендної плати та внести відповідні зміни до договорів оренди земельних ділянок державної та комунальної власності, які раніше були надані в оренду.

5. Довести до відома Відділ у Тарутинському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області та Тарутинську ДПІ Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області про затвердження та введення в дію нової нормативної грошової оцінки земель смт Тарутине Тарутинського району Одеської області.

6. Повідомити власників землі та землекористувачів про затвердження та введення в дію нової нормативної грошової оцінки земель смт Тарутине Тарутинського району Одеської області.

7. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації, в порядку, визначеному законодавством.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин (Кахчи В.Б.)

 

 

Тарутинський селищний голова                                Іван КУРУЧ

Без коментарів.