Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів, податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Тарутинської селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу


Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб та суб’єктів господарювання Тарутинська селищна рада повідомляє про оприлюднення на сайті Тарутинської селищної ради проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів, податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Тарутинської селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу за посиланням https://www.tarutyne-sr.gov.ua/ та на стендах в старостинських округах громади.

Стислий виклад змісту проєкту: встановлюються місцеві податки та збори відповідно до вимог Податкового кодексу України з метою врегулювання оподаткування фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності, які зобов’язані сплачувати податки та збори до бюджету Тарутинської селищної ради.

 Розробники проєкту рішення: відділ економіки, інвестицій та сільського господарства та фінансове управління Тарутинської селищної ради.

 Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту відповідного рішення за адресою: вул. Широка, 1, с-ще Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500, Тарутинська селищна рада або на електронну адресу: tarutinops@gmail.com.

 

Без коментарів.