ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження тарифу на послугу з користування громадською вбиральнею»

 Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження тарифу на послугу з користування громадською вбиральнею»

  

 

  З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Тарутинський КП ВУЖКГ повідомляє про оприлюднення проєкту – рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради  «Про затвердження тарифу на послугу з користування громадською вбиральнею».

Проєкт рішення  виконавчого комітету Тарутинської селищної ради «Про затвердження тарифу на послугу з користування громадською вбиральнею» підготовлений з метою врегулювання тарифу на користування жителями селища громадської вбиральні. 

З проектом рішення  можна ознайомитися на інформаційному стенді, в приміщенні селищної ради та на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради (www. tarutyne-sr.gov.ua ), в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом двадцяти днів з дня офіційного опублікування цього проєкту у письмовому або електронному вигляді за адресами : вул.Красна, 201 смт Тарутине Тарутинського району Одеської області тел.(04847) 3-14-56;  www. tarutyne-sr.gov.ua

 

 

Секретар виконавчого комітету

Тарутинської селищної ради                                           Кушнір С.І.

Без коментарів.