Рішення Тарутинської селищної ради № 411/6-VII від 25.06.2018 року “Про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів на 2019 рік”


Акцизний податок-2019.docxЗавантажити
Друк

gerb

Рішення
Про акцизний податок з роздрібної
реалізації підакцизних товарів

на 2019 рік

_по__Тарутинській селищній раді___

Тарутинського району Одеської   області

___29____сесія

VII скликання від
25.06.2018р

Код КОАТУУ  5124755100

 

«Про акцизний податок з роздрібної

реалізації підакцизних товарів»

Відповідно до  статті 143 Конституції України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»статей 12, 212-222 Податкового Кодекса України зї змінами
враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  соціально-економічного і культурного розвитку, плануванню та бюджету

 Тарутинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

          1. Затвердити акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів у розмірі 5 % від вартості реалізованих через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів.

          2. Данне рішення набирає чинності з наступного дня після оприлюднення та вступає в дію з 01.01.2019 року.

           3. Це рішення  надіслати Арцизькій ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області та оприлюднити його шляхом розміщення на дошках
оголошення  селищної ради.

          4. Вважати такими , що втратили  чинність з 01.01.2019 року рішення Тарутинської селищної ради № 280 -VIІ   від 03.07.2017 року «Про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів  на 2018 рік».

         5. Покласти контроль за виконанням цього рішення на комісію з питань соціально-економічного і культурного розвитку,
плануванню та
бюджету  (Чернєва О.О.)

 

        Тарутинський селищний голова                        І.І.Куруч

 

№ 411/6-VII 25.06.2018

 


 

Додаток 1 до  рішення

Тарутинської селищної  ради

від  25.06.2018 р. 
№  411/6 -VIІ 

 

Положення
про акцизний податок з
роздрібної реалізації підакцизних товарів

1.Загальні положення.

      Положення про акцизний податок для підакцизних товарів на території Тарутинської селищної ради (далі – Положення)
розроблено Відповідно до  статті 143 Конституції України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12, 212-222 Податкового Кодекса України зї змінами враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  соціально-економічного і культурного розвитку, плануванню та бюджету.

      Це Положення є обов’язковим до виконання юридичними та фізичними особами на території Тарутинської селищної ради.

2. Платник податку

      2.1. Особа, яка виробляє підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у тому числі з давальницької сировини.

2.2. Особа – суб'єкт господарювання, яка ввозить підакцизні товари (продукцію) на митну територію України.                                    

2.3. Фізична особа – резидент або нерезидент, яка ввозить підакцизні товари (продукцію) на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню, відповідно до митного законодавства.                                                                

2.4. Особа, яка реалізує конфісковані підакцизні товари (продукцію), підакцизні товари (продукцію), визнані безхазяйними, підакцизні товари (продукцію), за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та підакцизні товари (продукцію), що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходять у власність держави, якщо ці товари (продукція) підлягають реалізації (продажу) в установленому законодавством порядку.

2.5. Особа, яка реалізує або передає у володіння, користування чи розпорядження підакцизні товари (продукцію), що були
ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування до закінчення строку, визначеного законом відповідно до пункту 213.3 статті 213 Податкового  Кодексу.

2.6. Особа, на яку покладається дотримання вимог митних режимів, що передбачають звільнення від оподаткування, у разі порушення таких вимог.

2.7. Особа, на яку покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції), на які встановлено ставку податку 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту, 0 євро за 1000 кг нафтопродуктів у разі порушення таких умов.

2.8. Особа, на яку при здійсненні операцій з підакцизними товарами (продукцією), які не підлягають оподаткуванню або звільняються від оподаткування, покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції) в разі порушення таких умов.

2.9.Особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

2.10. Оптовий постачальник електричної енергії.

2.11.Виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і продають її поза оптовим ринком електричної енергії.

2.12. Особа – власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок.

2.13. Особа, яка реалізує пальне.

3. Об'єкти оподаткування

Об'єктами оподаткування є операції з:

3.1. Реалізації вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції);

3.2. Ввезення підакцизних товарів (продукції) на митну територію України;

3.3. Реалізації конфіскованих підакцизних товарів (продукції), підакцизних товарів (продукції), визнаних безхазяйними, підакцизних товарів (продукції), за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та підакцизних товарів (продукції), що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходять у власність держави;

3.4. Реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;

4. Підакцизні товари та ставки податку

4.1. Для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 Податкового кодексу. Встановити ставку акцизного податку  від вартості  ( з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у розмірі 5  відсотків.

5. Дата виникнення податкових зобов’язань

5.1. Датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", для безготівкових розрахунків - дата оформлення розрахункового документа на суму проведеної операції, який підтверджує факт продажу, а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, – дата надходження оплати за проданий товар.

6. Порядок і строки сплати податку.

     6.1. Суми податку перераховуються до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного строку в межах передбаченого Податковим кодексом для подання податкової декларації за місячний податковий період.

      6.2. Особа-суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

 

                Секретар селищної ради                                   А.Б.Куракова

 

Без коментарів.